VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

1) PRAHA -  KADEŘNÍK/CE, ASISTENTKA PRODEJE

2) HRADEC KRÁLOVÉ

AKTUALIZOVÁNO 1.3.2023

PRAHA

Kadeřnice/Kadeřník - PRAHA

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha 2 Vinohrady - Korunní - salon ProfiBeauty www.profibeautysalon.cz  + INSTAGRAM

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Popis:
Baví vás svět svět krásy a modních vychytávek? Baví Vás styling vlasů, kadeřnické služby, kosmetické novinky a visage? Neváhejte a přidejte se k ProfiBeauty v salonu na Královských Vinohradech, kam právě hledáme nového parťáka, parťačku a vítáme zde jak čerstvé absolventy, tak kandidáty s mnohaletými zkušenostmi. Pojďte s námi budovat krásnější Česko!

Co vás čeká?
  • Práce v 11 let zavedeném salonu s luxusní klientelou
  • Zaměřujeme se na dokonalé prodlužování vlasů a trendy barvení vlasů
  • Služby pro celebrity a známé tváře nejen z ČR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Hledáme kadeřnici/kadeřníka, který má zájem o svou profesi a rád se učí novým věcem.
  • Požadujeme výbornou komunikační dovednost s klientem a dobré cítění na jeho požadavky.
  • Praxe je vítána, ale rádi Vás doučíme potřebné dovednosti
  • V případě slabší praxe bude první období pouze asistentské pro vedoucí kadeřníky salonu

Co vám můžeme nabídnout:
  • Příjemný kolektiv a prostředí ve kterém se budete cítit dobře
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Práci s nejlepšími produkty na trhu
  • Neustálý profesní růst a vzdělávání
  • Volné víkendy a svátky
  • Výborné platové ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Bonusy a premie
  • Multisport karta platná v ČR i na Slovensku
  • Stravenky
O společnosti:
Společnost ProfiBeauty s.r.o. je v současnosti jednou z nejrychleji se rozvíjejících společností v oboru. Jsme oficiálním distributorem luxusních kosmetických značek pro ČR: HAIRFINITY, That'So. Máme vlastní výrobu příčesků všech druhů, v tomto oboru se specializujeme na dodání unikátních vysoce kvalitních výrobků z vlasů, které rozšiřují stávající portfolio služeb zejména kadeřnickým salonům krásy, ale i širokou nabídku pro koncové klienty. Provozujeme specializovaný eshop - maloobchod, velkoobchod pro profesionální salóny krásy, odborný salon krásy zaměřený na prodlužování vlasů,odborné školení a kamenný obchod.
Zájemci zasílejte CV, fotografie a příp. motivační dopis na hr@profibeauty.cz

UKRAINE VERSION

Informace/Інформація - https://www.mvcr.cz/clanek/informace-pro-obcany-ukrajiny.aspx
Pracovní povolení/Дозвіл на роботу - https://www.mpsv.cz/web/cz/zahranicni-zamestnanost

Перукарня - ПРАГА
Інформація про посаду:
Місце роботи: Прага 2 Vinohrady - Korunní - салон ProfiBeauty www.profibeautysalon.cz  + INSTAGRAM
Вид зайнятості: повна зайнятість
Вид договірних відносин: трудовий договір
Опис:
Вам подобається світ краси та модних гаджетів? Вам подобається укладання волосся, перукарські послуги, новини краси та візаж? Не зволікайте і приєднуйтесь до ProfiBeauty в салоні в Краловських Виноградах, де ми зараз шукаємо нового партнера і вітаємо як нещодавніх випускників, так і кандидатів з багаторічним досвідом. Приходьте з нами, щоб побудувати ще красивішу Чехію!
Що вас чекає?
Робота в 11-річному салоні з розкішною клієнтурою
Ми орієнтуємося на ідеальне нарощування волосся та тенденції фарбування волосся
Послуги для знаменитостей та відомих осіб не тільки з Чехії
Якими знаннями та вміннями ви повинні володіти?
Шукаємо перукаря, який цікавиться своєю професією та любить дізнаватися нове.
Нам потрібні відмінні комунікативні навички з клієнтом і гарне відчуття його вимог.
Практика вітається, але ми раді навчити вас необхідним навичкам
У разі слабкішої практики перший період буде лише помічником для перукарів салону
Що ми можемо вам запропонувати:
Приємний колектив і атмосфера, в якій вам буде добре
Працювати на ГЕС необмежено
Працюйте з найкращими продуктами на ринку
Постійне професійне зростання та навчання
Безкоштовні вихідні та свята
Відмінна оцінка заробітної плати
Закуски на робочому місці
Бонуси та бонуси
Картка Multisport дійсна в Чехії та Словаччині
Ваучери на харчування
Про компанію:
Компанія ProfiBeauty s.r.o. на даний момент є однією з найбільш швидкозростаючих компаній у галузі. Ми є офіційним дистриб'ютором елітних косметичних брендів для Чеської Республіки: HAIRFINITY, That'So. Ми маємо власне виробництво шиньок усіх видів, у цій галузі ми спеціалізуємося на поставках унікальної високоякісної продукції для волосся, що розширює наявний портфель послуг, особливо перукарських салонів краси, а також широкий асортимент для кінцевих клієнтів. У нас є спеціалізований інтернет-магазин - роздрібна торгівля, оптовий продаж для професійних салонів краси, професійний салон краси з нарощування волосся, професійне навчання та магазин каменю.
Якщо ви зацікавлені, надсилайте своє резюме, фотографії та можливо супровідний лист на адресу hr@profibeauty.cz

HRADEC KRÁLOVÉ