BONDOLUX Nejsou zde žádné produkty

BONDOLUX

BONDOLUX

BONDOLUX® je systém, který spolehlivě chrání vlasy před poškozením při chemickém ošetření; Díky tomu se chemicky zatížené vlasy barvením stávají bezpečným, jako nikdy předtím v historii kadeřnické profese.

BONDOLUX® opravuje nejen poškozené vazby, ale vytváří nové propojení mezi vazbami. To je nejúčinnější způsob, jak obnovit poškozenou struktur...

BONDOLUX® je systém, který spolehlivě chrání vlasy před poškozením při chemickém ošetření; Díky tomu se chemicky zatížené vlasy barvením stávají bezpečným, jako nikdy předtím v historii kadeřnické profese.

BONDOLUX® opravuje nejen poškozené vazby, ale vytváří nové propojení mezi vazbami. To je nejúčinnější způsob, jak obnovit poškozenou strukturu vlasů. Vlasy jsou zářivé, zdravé a silné. Produkty BONDOLUX® byly obohaceny komplexem NAC, rýžovým extraktem, bambusem a směsí aminokyselin.

color-experts-gr-bondolux-bond-protectio

 
Vyzkoušejte BONDOLUX® a objevte revoluční výrobky, které zcela změnily svět kadeřnictví - garantujeme skvělé výsledky, vyzkoušeno ve většině partnerských salonů.

Systém se skládá ze 3 produktů:  

BONDOLUX® No.1
INTENSE BOND OCHRANA

Stačí přidat BONDOLUX® No.1 Intense Bond Protection tak, aby v průběhu zbarvení, zjasnění nebo jiných technických postupů byla vnitřní struktura vlasů zcela bezpečná a posílena díky nově vytvořeným vazbám. Obsahuje bambusový extrakt a poskytuje vlasům sílu a pružnost. Tento přípravek může být použit samostatně jako intenzivní ošetření vlasů, např. po trvalém ošetření vlasů. Používejte podle popisu v informační brožuře.

BONDOLUX® No. 2

INTENSE BOND CREAM
BONDOLUX® Bond No.2 Intense Cream pomáhá posílit vazby ve vlasech vytvořené v první fázi léčby pomocí Bondolux No.1. Zjemňuje, zvlhčuje a zavírá vazby. Obsahuje bambusový extrakt a poskytuje vlasům sílu a pružnost. Produkt je k dispozici v sadě s kapacitou 500 ml. Používejte podle popisu v informační brožuře.

BONDOLUX® No.3
INTENSE BOND MASK
Intenzivní léčba pro použití doma, pro použití jednou za dva týdny. Poskytuje sílu a pružnost vlasů, vlasy jsou přestavovány, plné světla a pružnosti. Návod k použití: Aplikujte BONDOLUX® No.3 jednou za 2 týdny na mokré, umyté vlasy. V případě velmi poškozených vlasů - jednou týdně. Produkt nechte na vlasy po dobu 5 minut tak, aby důkladně pronikl dovnitř, poté opláchněte a vysušte.


Pokud máte zájem o vyzkoušení systému BONDOLUX® volejte obchodního zástupce značky - nyní akce - první sady za velmi zvýhodněnou cenu

Veronika Hradecká

Email: hradecka@profibeauty.cz a telefon 702 015 307

ZOBRAZIT POPIS ↴