Brazilský keratin - rovnání Počet produktů: 1

Brazilský keratin - rovnání

Permanentní narovnání vlasů bez žádného poškození? Ano, je to možné! Profesionální vlasová kosmetika Tec Italy vyvinula skvělé přípravky pro rovnání vlasů. Jde o brazilský keratin, který obsahuje různé vitamíny na vlasy, takže nehrozí žádné zničení. Vlasy jsou dokonce skvěle vyživeny a získají přenádherný lesk. Už si nebudete muset každé ráno ...

Permanentní narovnání vlasů bez žádného poškození? Ano, je to možné! Profesionální vlasová kosmetika Tec Italy vyvinula skvělé přípravky pro rovnání vlasů. Jde o brazilský keratin, který obsahuje různé vitamíny na vlasy, takže nehrozí žádné zničení. Vlasy jsou dokonce skvěle vyživeny a získají přenádherný lesk. Už si nebudete muset každé ráno vlasy žehlit, keratin vám zajistí krásně rovné a zdravé vlasy plné síly a vitaliy. 

ZOBRAZIT POPIS ↴

Trvalé narovnání vlasů, s nejpokročilejším složením.Exklusivně pro vlasy, které nebyli nijak chemicky narušeny, ideální pro pány.Vlasy jsou vyživovány a hydratovány během procesu bez poničení vlasů. Obsah: 480g Zboží určené pouze pro PROFESIONÁLY !!!

0 Review(s)
279 Kč 465 Kč
Snížená cena!
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky