Husté a dlouhé vlasy jsou jistě snem každé z nás. Ještě donedávna bylo prodloužení vlasů možné pořídit v jakékoli formě za hříšnou investici, na kterou jsme si i léta šetřily nebo braly půjčky. To vše je ale za námi. Nabízí se nám desítky technik aplikace vlasových pramenů určených právě k zahuštění nebo prodloužení vlasů za zlomkovou investici - od jednorázových metod po trvalé metody prodloužení vlasů. Krásné dlouhé vlasy vám nesmírně změní život. Co je na této změně nejdůležitější, je pocit zvýšeného seběvedomí. Podobně jako když si navlékneme nové boty na podpatku a vyrazíme do města.

Zdravé vlasy vždy byly hlavní známkou sex appealu a spokojenosti sama se sebou. Nyní máme možnost vypadat, tak jak jsme vždy toužily. Od elegantních, krátkých, hustých mikádek zhuštěných pomocí keratinových spojů, po luxusně extravagantní, dlouhé lokny prodlužující postavu. Ať je to cokoliv, máme to pro vás.

Široká škála odstínů, délek, hustot a extra dalších desítek variant zajistí 100% spokojenost každé z vás. Společnost ProfiBeauty byla založena za účelem umožnění zákazníkům vybrat si ze všeho, co ve světě prodlužování vlasů můžete najít. Od levného vlasového materiálu Asijských REMY vlasů po nejluxusnější Středoevropské vlasy. Nespočet metod zakončení vlasů, které ProfiBeauty nabízí nikde jinde nenaleznete. Všechny nabízené vlasové produkty jsou vyrobeny ve vlásenkářské dílně v Praze. Na zakázku umíme vyrobit cokoliv bude vaším přáním, od náročných paruk a tupé po standardní keratinové zakončení pro prodlužování vlasů. Specialisty v oboru jsme již 8 let a o zkušenosti nejen nás, ale hlavně našich zákaznic se s vámi rádi podělíme v článcích, popisech produktů a všech informačních kanálech, které má ProfiBeauty pod svou záštitou.

Pro kadeřníky a odborníky či prodejce z oboru máme velmi výhodný “velkoobchodní program” slev až s 60 %. 

Co mohu od prodloužení vlasů očekávat?

Aplikace vlasových pramenů jakékoli techniky je zcela zdravotně nezávadné, ani nijak nezatěžuje vlastní vlasy pokud jsou dodržována pravidla prodlužvání a pokud se svěříte do rukou profesionálů. Doporučujeme jakýkoliv salon, který je proškolen v ProfiBeauty. ProfiBeauty školení jsou zárukou kvality odvedené práce. Stejné výsledky nemůžeme očekávat při službách prováděných neprofesionály. Vlasy mohou trpět při odstaňování prodloužených vlasů nebo při aplikaci mohou být spáleny, jestliže není zvolená správná hustota vlastních vlasů, tak aby pramen prodloužených držel pevně bez sklouznutí. Zkrátka a jednoduše - pokud chcete, aby vlasy vypadaly perfektně, jak vidíte na fotografiích, svěřte se do rukou jedině profesionálům.


Mám jemné vlasy – jsou pro mě prodloužené vlasy vhodné?

Ano, prodloužené vlasy si mohou dovolit i ženy s jemnými vlasy. Samozřejmě však záleží i na tom, jak moc jsou vaše vlasy jemné. Potřebujete mít dostatek vlasů na to, aby byly zakryty prameny v místech upevnění. Ideální je používat vlasy středoevropské, které jsou velice jemné a nejpřirozenější.


Je složité nasadit si prodlužovací prameny CLIP IN? Potřebuji pomoc druhé osoby?

CLIP IN vlasy je velmi jednoduché připnout a netrvá to déle než 5 minut. Návod a postup, jak správně nasadit prodlužovací prameny CLIP IN, naleznete na stránce: „Jak nasadit CLIP IN vlasy a příčesky“.


Jak dlouhé vlasy musím mít, abych si je mohla nechat prodloužit?

Vlasy musí být dlouhé minimálně 7 cm, aby keratinové spoje nebyly vidět a bylo možné je překrýt vrchními vlasy.


Kolik pramenů je potřeba na prodloužení vlasů?

Zapotřebí je nejméně 50 pramenů, záleží ovšem na hustotě vlastních vlasů a na výběru vlasů k prodloužení. Vždy si ověřte gramáž pramenů. Více informací o správném postupu při výběru vlasů se dočtete ZDE


Musím si vždy při posunutí prodloužených vlasů zakoupit vlasy nové?

Nemusíte – při posunutí vlasů se používají vlasy již dříve zakoupené. Při použití metody keratin se vlasy při každém posunutí o kousek zkrátí z důvodu odstřižení starého keratinového spoje. Pro zachování délky prodloužených vlasů je proto dobré si dokoupit několik pramenů do spodní řady vlasů. Také záleží na životnosti vlasů, některé vydrží déle. U vlasů evropského typu se s výměnou obvykle počítá po jednom posunutí. V případě, že zvolíte k prodloužení vlasové pásky, pak se délka při reaplikaci nezkracuje. Vždy stačí pouze odlepit starou pásku a nahradit ji novou.


Je sundávání vlasových pramenů bolestivé?

Ne, sundávání pramenů by rozhodně bolestivé být nemělo. Pokud Vás sundávání bolelo, pak kadeřník nepostupoval správně! Dejte si pozor, protože Vám může nešetrnou technikou vytrhat mnoho vlasů a poničit celkově vlasy. Rozhodující je tedy správný postup, správná technika a samozřejmě nezbytné nářadí a příslušenství. 


Vyžadují prodloužené vlasy složitější péči než u vlasů vlastních?

Je to stejné jako se vůbec ptát, zda-li si mám mýt vlasy 2x týdně nebo 1x měsíčně. Obě varianty jsou možné, ale výsledný efekt u jedné z nich asi nebude tak efektivní a rozhodně s ním nebudete spokojeni. Ano, prodloužené vlasy si zaslouží vaši pozornost, nejen z hlediska použití správné a doporučené vlasové kosmetiky, ale také při zacházení s vlasy samotnými. V článku "Péče o prodloužené vlasy" se dozvíte více. Vše záleží na původním stavu vašich vlastních vlasů, zda-li máte sušší vlasy, nezkrotitelné rozlámané konečky, jakou délku vlasů máte atd. Vše vyžaduje speciální péči. Již zmíněná speciální kosmetika je velmi důležitá, jelikož nastavené vlasy nezískávají žádné nutriční hodnoty z kořínků. Proto je nutné, abyste zvážila ještě před aplikací, zda-li můžete investovat také do péče. Chcete si tedy vlasy nechat prodloužit? Musíte si zakoupit vlasovou kosmetiku, která je bezsulfátová, bez chloridu sodného, bez silikonů a dalších škodlivých aditiv. My vám s výhradním zastoupením nabízíme TOP produkty, které jsme několik let pro vás testovali na všech typech vlasů, které nabízíme a jsou perfektní a cenově nesrovnatelné se svou kvalitou. Nepodceňujte péči o svou novou investici vlasů. Nekupujte rozhodně produkty z drogerií a vyvarujte se produktům, které obsahují výše uvedené chemické složky, které se mimochodem využívají hlavně v čistících prostředcích určených k dezinfekci. Co myslíte, chcete to aplikovat na hlavu? Myslíme, že určitě ne.


Čím se lepí vlasové pásky - jaké lepidlo se používá? 

Pro tyto účely se používá speciální oboustranná nebo jednostranná lepící páska. 


Nevytrhávají se při sundavání vlasových pásků vlastní vlasy? 

Nevytrhávají. Pokud se pásky aplikují i sundávájí profesionálně, tedy po odborném školení a postupuje se přesně dle pravidel, pak nedochází k vytrhávání vlastních vlasů.


Čím se pásky sundávají?

Vlasové pásky se sundávají speciálním roztokem, který je přímo určený na sundávání pásek.


Mohou se prodloužené vlasy barvit a stříhat? 

Mohou, ovšem je třeba brát v úvahu, že barvením způsobíte další vysušení již nevyživovaného vlasu od kořínků. Proto nabízíme širokou škálu vlasových odstínů, ze kterých lze vytvořit i melíry atd. Stříhat je samozřejmě můžete zcela neomezeně.


Po jak dlouhé době je vhodné přijít na posunutí pásek?

 Přibližně za 1,5 - 2 měsíce po aplikaci.


Mohu s prodlouženými vlasy nosit culík? Nebudou vidět spoje?

Když se vlasové pásky umístí správně, tak ne. Ovšem až na boky pásky dáváme jen těm klientkám, které převážně culíky nenosí. Každopádně pro tyto účely máme v nabídce i další metody, např. keratin, kde boky doplníme klasickými mini keratin spoji a při nošení culíku nelze nic poznat.


Jak dlouho vlasy vydrží než je potřeba koupit nové? 

Středoevropské vlasy vydrží tak dlouho, jak se bude klientka o ně starat. My doporučujeme vlasy obměnit po cca 8-10 posunutí, kdy už vypadají nezdravě, jsou suché apod. Ale samozřejmě je to individuální a záleží na zvážení klientky.


Je možné běžně zakoupit lepící pásky, které se používají při pusunutí vlasových pásek?

Ano, můžete je zakoupit přímo na našem eshopu. Pro tyto účely máme vyrobené speciální sady po 25 ks, ale doporučujeme koupit technické balení, které je lepší a samozřejmě ekonomičtější. Sleva pro velkoobchod je až 60 %.  


Jak dlouho trvá reaplikace vlasových pásků?

Je to idiviuálně závislé na počtu pásků, ale v průměru je to cca 1,5 hod.