Clip in MAXI sady 52, 62 cm Počet produktů: 1

Clip in MAXI sady 52, 62 cm

Clip in MAXI sady 52, 62 cm

VÝPRODEJ CLIP IN REMY - MAXI SADY

Poslední příležitost nakoupit maxi sady clip in vlasů levně a výhodně! Tyto levné clip in už máme opravdu jen po pár kouscích, ale věříme, že ještě někomu udělají radost. Hlavně za tu bezkonkurenční cenu! Tyto clip in jsou REMY vlasy, a tak nehrozí zacuchávání! Pro ty, co ale už naše výpro...

VÝPRODEJ CLIP IN REMY - MAXI SADY

Poslední příležitost nakoupit maxi sady clip in vlasů levně a výhodně! Tyto levné clip in už máme opravdu jen po pár kouscích, ale věříme, že ještě někomu udělají radost. Hlavně za tu bezkonkurenční cenu! Tyto clip in jsou REMY vlasy, a tak nehrozí zacuchávání! Pro ty, co ale už naše výprodejové clip in neuspokojí máme útěchu v podobě nových clip in za zaváděcí ceny. Tyto clip in nabízíme v provedení CLASSIC pro lehké zvednutí objemu, FASHION pro zdvojnásobení objemu a nově máme i 300 gramový set nazvaný HOLLYWOOD, protože s těmito clip in budete mít opravdu účes jako hollywoodská hvězda!

ZOBRAZIT POPIS ↴

Pro styl OMBRE je nabízen jako odstín tmavě hnědá/světlá blond v podobě maxi setu o váze 160 g. CLIP IN je velice oblíbená metoda prodlužování. Díky tomu, že jsou vlasy na sponkách, je způsob prodloužení velice rychlý a snadný. 

0 Review(s)
2 199 Kč 2 999 Kč
Snížená cena!
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky