Clip in vlnité vlasy Počet produktů: 1

Clip in vlnité vlasy

Clip in vlnité vlasy

CLIP IN REMY VLNITÉ SE SLEVOU

Super výhodný nákup clip in vlasů za akční ceny! Máte jedinečnou šanci nakoupit clip in levně se slevou až 40 %, protože právě vyprodáváme skladové zásoby. Tyto clip in jsou v kvalitě REMY, nemusíte se tak obávat zacuchávání a samozřejmostí je i naše dvouletá záruka. Pokud si z výprodejových clip in&nbs...

CLIP IN REMY VLNITÉ SE SLEVOU

Super výhodný nákup clip in vlasů za akční ceny! Máte jedinečnou šanci nakoupit clip in levně se slevou až 40 %, protože právě vyprodáváme skladové zásoby. Tyto clip in jsou v kvalitě REMY, nemusíte se tak obávat zacuchávání a samozřejmostí je i naše dvouletá záruka. Pokud si z výprodejových clip in nebudete moci vybrat, jistě vás uspokojí nabídka nové kolekce clip in, které pro vás nabízíme ve třech variantách: CLASSIC - pro řídké vlasy, FASHION - pro polohusté vlasy a HOLLYWOOD - pro opravdu husté vlasy.

ZOBRAZIT POPIS ↴

CLIP IN vlasy v odstínu melír tmavě hnědá/světlá blond mají lehce vlnitou strukturu, díky tomu působí prodloužené vlasy velice přirozeně. Vlasy jsou té nejlepší kvality, jde o kvalitu REMY asijských vlasů. 

0 Review(s)
1 499 Kč 1 999 Kč
Snížená cena!
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky