Keratin za studena Nejsou zde žádné produkty

Keratin za studena

Keratin za studena

Příslušenství
pro
keratin za studena
  Licence
na prodlužování
ultrazvukem
  OBJEDNAT SE

ULTRASONIC® – PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ ULTRAZVUKEM - keratin za studena

Prodlužování vlasů za pomocí keratinu je nejrozšířenější metoda, avšak především se využívá metoda za tepla, tedy za pomocí nahřátých speciálních kleští. Podstatně šetrnější je proto keratin za studena, kdy vlasy nejsou nijak zatěžovány nadměrnou teplotou. Navíc při aplikaci, která může trvat i několik hodin nedochází k uvolnění výparů jako tomu je u metody keratin za tepla. Při této metodě se používá speciální přístroj ULTRASONIC®. Přístroj byl vyvinut společností ProfiBeauty s.r.o. po letech praxe s cílem zajistit maximální komfort v používání. Princip fungování je velmi šetrný a jednoduchý - pomocí ultrazvukových vln přichytí prameny k vlasům klienta/klientky. Díky tomuto přístroji se velice snadno a rychle vytvoří drobné, ale velmi pevné spoje.

Keratin za studena má oproti "teplé variantě" několik výhod. Za prvé nepoškozuje vlasy příliš vysokou teplotou, která se u keratinu za tepla musí vyvinout, aby se roztavily keratinové konce. Za druhé se tak předejde nehodám v podobě popálené pokožky na hlavě klienta/klientky. A za třetí je tato metoda rychlejší a snadnější pro Vás jako pro kadeřníky. Tato metoda vyžaduje základní znalosti z prodlužování vlasů - rozdělení vlasů do zón, výběr vlasů, kde spoje vytvářet a kde rozhodně ne apod. Takže pokud tyto znalosti již máte, zbytek pro Vás bude už naprostá hračka, neboť se budete učit už jen v podstatě technickou obsluhu přístroje ULTRASONIC®.

  

Pokud tedy máte o tuto metodu zájem, můžete se přihlásit na náš kurz, po jehož absolvování získáte licenci k prodlužování ultrazvukem. V případě, že u nás projdete školením a budete od nás odebírat vlasový materiál, budeme Vaši práci rádi prezentovat na mapě, na níž propagujeme salony a kadeřnictví, která nabízí prodlužování vlasů keratinem za studena a pracují s kvalitním materiálem. Případně si můžete vybrat z mnoha dalších kurzů - školíme všechny moderní metody prodlužování vlasů (vlasové pásky, nano ring, micro ring, micro tubes...). Zároveň u nás můžete nakoupit i veškeré příslušenství k této metodě za výhodné ceny. 

Keratinové spoje jsou ve tvaru plochém, dříve se vytvářely spíše kulaté, ale ty nejsou příliš pohodlné. Plochý tvar zajišťuje, že spoje nebudou vidět ani u lidí s jemnými a nepříliš hustými vlasy a především zaručuje příjemné nošení. Pokud jsou spoje udělené profesionálem, tak budou přibližně 1 cm velké a nebudou tlačit ani při poloze vleže. Sundání pramenů s keratinem se provádí jednoduše za pomocí speciálního gelového odstraňovače. Nevýhodou u keratinu je to, že při reaplikaci se musí odstřihnout konce, a tak se vlasy při každém posunutí o něco zkrátí. A pro Vás jako pro kadeřníky je nevýhodou to, že je tato metoda, stejně jako u keratinu za tepla, poměrně časově náročná. Zabere přibližně 3 hodiny.

O vlasy s keratinovými spoji je třeba se správně starat, česat je speciálními kartáči pro prodloužené vlasy, ošetřovat je kosmetikou bez sulfátů a dodržovat některé zásady, aby nedošlo k poničení spojů (jako např. nezahřívat spoje žehličkou, kulmou, nenanášet na místa spojů barvy, masky, kondicionéry apod.).

Výhody:

  • spoje jsou pevné, drobné a ohebné
  • ultrazvuk nezatěžuje vlasy vysokou teplotou
  • nehrozí tak ani popálení kůže na hlavě klienta/klientky