• THAT´SO BEAUTY DROPS - TANNING BOOSTER (BOX 20X5ml)

That´so samoopalovací pleťové kapky Beauty Drops Tanning Booster

3 490,00 Kč

Bronzové opálení schované do praktických malých ampulek, které stačí přidat do vašeho krému a vaše pleť bude přorozeně opálená již během 3 hodin. 

That´so samoopalovací pleťové kapky Beauty Drops Tanning Booster

3 490,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Bronzové opálení již v jedné kapce!

  • Dlouhotrvající a přirozené opálení pro pleť
  • Stačí přidat do vašeho krému 
  • Nezanechává nežadoucí skvrny na pokožce
  • Přírodní složení a 100% recyklovatelný obal
  • Opálení se postupně vyvýjí během 3-4 hodin

BEAUTY DROPS-TANNING BOOSTER Jsou vzácné samoopalovací kapky ideální pro ty, kteří chtějí intenzivní a dlouhotrvající opálení. Díky spojení s inovativními složkami a vysoké koncentraci, DHA na pokožce reaguje lépe a rychleji. Vylepšete své kosmetické procedury inovativními kosmetickými kapkami Beauty Drops That’so! Beauty Drops Tanning Booster je profesionální pleťová voda v praktické 5ml jednorázovém dávce. Kapky mají snadné použití, jsou hygienické a navíc mají  100% recyklovatelný obal.

Účinné látky:

BRONZOVÉ POTRAVINÁŘSKÉ PIGMENTY

Okamžité opálení je dosaženo díky kosmetickému bronzeru, směsi barevných pigmentů, které se také používají pro použití v potravinách a jsou bezpečné pro pokožku.

DHA(dihydroxyaceton)

Složka rostlinného původu, zaručuje postupné a dlouhodobé opálení, aniž by došlo k poškození pokožky. Působí na povrchovou vrstvu pokožky a vytváří jasné a intenzivní zabarvení, které se postupně snižuje s přirozeným odlupováním pokožky bez zanechávání skvrn. Produkt neobsahuje erythrulosu.

GRANSOLVE DMI

Je molekula pocházející z kukuřice. Zvyšuje pronikání přísad do pokožky pro větší účinnost, dokonce i při líčení. Stabilizuje strukturu a zaručuje rovnoměrné a dlouhotrvající opálení bez poškození.

Obsahuje 20 x 5 ml ampule

Složení:

AQUA (VODA), DIHYDROXYACETON, POLYSORBÁT 20, FENOXYETHANOL, DIMETHYL-ISOSORBID, GLYCERIN, PARFUM (VŮNĚ), SANDIUM ARGANAMPHOACETATE, SACCHARIDE ISOMERÁT, CI 15985 ICHLORIUM, SACCHARID izomerát, CI 15985 isomerát, CI 15985 isomer, KYSELINA, CI 42090 (MODRÁ 1), BENZYL benzoát, limonen, citronan sodný.

chat Komentáře (0)