Kožní nemoci dle indikace Počet produktů: 15

Kožní nemoci dle indikace

Kožní nemoci dle indikace


THAT'SO VYŘEŠÍ VAŠE STAROSTI S PLETÍ

Samoopalovací nástřik a samoopalovací přípravky That'so nejen, že dodávají krásné opálení, ale dokonce i pomáhají zakrýt různé kožní nedostatky, jako je například akné, růžovka (rosacea), jizvy, křečové žíly, strie, pihy nebo třeba nerovnoměrný pigment pokožky vitiligo. Máte obavy, že v případě kožní nemoci ...


THAT'SO VYŘEŠÍ VAŠE STAROSTI S PLETÍ

Samoopalovací nástřik a samoopalovací přípravky That'so nejen, že dodávají krásné opálení, ale dokonce i pomáhají zakrýt různé kožní nedostatky, jako je například akné, růžovka (rosacea), jizvy, křečové žíly, strie, pihy nebo třeba nerovnoměrný pigment pokožky vitiligo. Máte obavy, že v případě kožní nemoci nemůžete samoopalovací nástřik absolvovat? Tak nemusíte! Můžete zcela bez problémů zajít jak na samoopalovací nástřik, tak používat samoopalovací spreje. Složení je čistě přírodní, takže rozhodně nezhoršuje akné nebo růžovku apod. Naopak! Protože samoopalovací přípravky That'so obsahují výtažky z cukrové třtiny a aloe very, tak má dokonce hojivý účinek. Aloe vera působí protizánětlivě, a tak máme ověřeno, že na akné má opravdu pozitivní vliv. Jizvy, křečové žíly a strie pochopitelně používáním samoopalovací kosmetiky neodstraníte, ale můžete je alespoň skrýt, stejně tak i vitiligo nebo růžovku. Někdo na svém těle nemá rád pihy, to opět zakryje samoopalovací nástřik či samoopalovací sprej That'so! 

vitiligo_1.jpg

Jeden samoopalovací nástřik a je po problému

Pro vyřešení Vašich kožních nedostatků doporučujeme samoopalovací nástřik, ale můžete si nakoupit i samoopalovací spreje domů. Proč doporučujeme samoopalovací nástřik? Protože je ideální, aby Vás obsluha před nástřikem viděla a zkonzultovala s Vámi míru Vašich zdravotních komplikací. Obsluha je odborně vyškolená a poradí Vám tak s výběrem odstínu, případně kombinaci odstínů, aby byl problém odstraněn. Samoopalovací nástřik Praha se nachází v salonu ProfiBeauty na Korunní 860/20, Praha, přesně nad naší prodejnou. Nebo můžete navštívit i naše partnerské salony.

 

THAT'SO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK/ SAMOOPALOVACÍ SPREJE 

VŠECHNY VÝHODY

✔ kryje nedokonalosti pokožky
 ✔ zamaskuje akné a díky obsahu aloe very jej dříve zahojí
 ✔ zakryje vitiligo, růžovku, strie, jizvy, křečové žíly...
 ✔ jednotný opálený vzhled pokožky bez skrvn
 ✔ přírodní složení - vhodný pro kohokoliv
 ✔ bez oranžového nádechu
 ✔ krásně voní po mandlích
 ✔ hydratuje pokožku a dodává jí mladistvý vzhled
 ✔ nešpiní oblečení
 ✔ vydrží až 10 dní

thatso.jpg

Samoopalovací sprej pro domácí použití

Stejně tak si domů můžete pořídit samoopalovací spreje, které jsou výhodnější než běžní samoopalovací krémy. Běžný samoopalovací krém je komplikovaný v tom, že málokdy se Vám podaří rychle vstřebávající se opalovací krém rozetřít dokonale rovnoměrně a pak vzniknou různé fleky. Oproti tomu samoopalovací sprej se snadno nastříká po celém těle a částečky se rovnoměrně usadí po celém těle. Nejvhodnější je asistence od někoho jiného, protože minimálně záda jsou těžko dostupná. Na našem eshopu si můžete zakoupit samoopalovací sprej různého typu. Kdo nemá k samoopalovacímu spreji důvěru, mohla by ho zaujmout samoopalovací pěna, která se rovněž roztírá mnohem snadněji než samoopalovací krém. S výběrem Vám rádi pomůžeme buď na našem chatu, emailu, telefonu nebo přímo v naší prodejně. Těšíme se na Vás.

1 samoopalovací nástřik vyřeší až 10 nedokonalostí Vaší pleti

DOPORUČOVANÉ ODSTÍNY PRO SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Kožní poruchyDoporučené ošetření Beauty Espresso 
pallido Světlá pleť ESPRESSO
disomogeneo Nerovnoměrný pigment pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
macchie Nedostatky pokožky LATTE
nebo
CAPPUCCINO
acne Aknózní pleť LATTE
nebo
CAPPUCCINO
lentiggini Zakrytí pih LATTE
nebo
CAPPUCCINO
cuperose Růžovka - rosacea LATTE
nebo
CAPPUCCINO
melasma Melasma nebo cloasma CAPPUCCINO
capillari Visible capillaries
(face, body,legs)
CAPPUCCINO
smagliature Jizvy a strie LATTE
nebo
CAPPUCCINO
vitiligine Vitiligo - pigmentové skvrny ESPRESSO ošetření na světlé skvrny (s použitím bavlny fioc),  vhodné po aplikaci CAPPUCCINO

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Světlá pleť


THAT'SO PROMĚNÍ SVĚTLOU PLEŤ V ČOKOLÁDOVOU

Ne všichni mají to štěstí, že jakmile vysvitne sluníčko, že se okamžitě jejich pleť opálí. Jste-li fototyp I nebo II, tak sami dobře víte, že Vaše pokožka se neopaluje dobře, většinou zarudne nebo se přímo spálí. Nejtěžší to má ten, kdo je albín, tedy člověk s nedostatkem melaninu. Albíni nemohou na slunce prakticky vůbec. Avšak i tento problém se dá vyřešit!

A4.jpg

Samoopalovací nástřik nebo domácí samoopalovací sprej

Pro typy se světlou pletí je vhodný samoopalovací sprej, který bledé pokožce dodá krásný snědý odstín. Náš samoopalovací sprej je vhodný i pro velmi světlé typy. Nemusíte se obávat nepřirozené změny. Nebo Vám můžeme doporučit samoopalovací nástřik, kde se o Vás postará odborně vyškolený personál a nastříká Vám pleť velmi jemného opálení. Již několik salonů v ČR nabízí samoopalovací nástřik That'so - mapa partnerských salonů. Všechny tyto salony prošly naším odborným kurzem. Pokud raději preferujete domácí ošetření, chtěli byste samoopalovací kosmetiku, kterou si aplikujete sami v soukromí, rádi Vám doporučíme tu pravou. Jistě znáte samoopalovací krémy, které po rozetření vytvoří nevzhledné fleky nebo žlutý odstín kůže. Na tyto samoopalovací krémy ale můžete zapomenout. My nabízíme samoopalovací sprej, který nejen, že nezpůsobuje skrvny, ani žlutý nádech a ani nesmrdí. Samoopalovací sprej roztok rovnoměrně rozpráší a ten se ihned vstřebává do pokožky, takže ani nedojde k ušpinění oblečení. Ani ten nejlepší opalovací krém nerozetřete tak rychle a dokonale, aby byl 100% rovnoměrný. Nehledě na to, že samoopalovací krém Vám nevzhledně zbarví ruce, mnohdy i přes rukavice. Pokud samoopalovací sprej není pro Vás to pravé ořechové, může Vás oslovit naše samoopalovací pěna. Ta se krásně roztírá a opět máme stejné účinky jako samoopalovací sprej. Samozřejmě, že u domácí samoopalovací kosmetiky je složité ošetření míst, kam si nevidíte, jako např. zad. Poproste tedy někoho o asistenci. Nebo se objednejte na samoopalovací nástřik, který najdete ve městech Praha, Teplice, Strakonice, Uherské Hradiště... Ideální odstín pro světlý typ pleti je ESPRESSO, který Vám vytvoří krásné hnědé opálení. Pro domácí ošetření doporučujeme samoopalovací sprej On the go clear, který Vám dodá velmi lehké opálení. Nebo můžete vyzkoušet pouze jednorázovou dávku samoopalovacího gelu That'so DARK SELF TAN.

Světlá pleť se skrvnkami 

Světlá pleť, která je navíc postižena pleťovou nevyvážeností jako např. růžovka, akné či pigmentové mapy, lze vytónovat jak se samoopalovacím sprejem, tak s bělícím sprejem. Můžete si tak vybrat, zda chcete pleťové nedokonalosti překrýt opálením nebo zda chcete zůstat věrni své porcelánové pleti. V tom případě máme pro Vás řešení v podobě bělícího spreje na obličej Light White. Tento sprej spolehlivě po pár použitích vyhladí Vaši pokožku a překryje jakékoliv kožní nedostatky.

thatso.jpg

Chraňte svou pleť před sluncem

Pro osoby se světlou pletí platí pravidlo ochrany před slunečním zářením ještě s vyšší platností než u kohokoliv jiného. Pokud máte sklony ke spálení, doporučujeme netrávit na slunci příliš mnoho času. A především používat opalovací přípravky s vysokým SPF ochranným faktorem. Speciálně pro osoby s citlivou pokožkou máme opalovací sprej ALL IN ONE 50+. Tento opalovací sprej v jednom nástřik poskytuje ochranu SPF 50. Když nástřik po 3 minutách zopakujete, faktor se zvýší na SPF 80 a pokud jej po dalších 3 minutách zopakujete znovu, budete mít SPF 100. Ani ten nejlepší opalovací krém Vám nemůže nabídnout, co tento opalovací sprej. Běžný opalovací krémy se musí roztírat opakovaně, aby stále účinkovaly a přitom se SPF nezvýší.

Nerovnoměrný pigment...


NEROVNOMĚRNÝ PIGMENT S THAT'SO VYTÓNUJETE


Nerovnoměrný pigment nemusíte zakrývat obří vrstvou make-upu, můžete celkově vytónovat svou pokožku, když použijete samoopalovací přípravky That'so. Nejideálnější je přímo navštívit salon, kde provozují samoopalovací nástřik. Můžeme Vám doporučit samoopalovací nástřik Praha, který se nachází v salonu přímo nad naší prodejnou. Nebo si můžete vybrat jeden z partnerských salonů, kde pracují s kosmetikou That'so a prošli školení na samoopalovací nástřik That'so. V těchto salonech Vám doporučí, jaký odstín pro Vás bude nejvhodnější, aby Vám sjednotil pokožku do jedné příjemné snědé barvičky. Odstín nástřiku Vám přímo namíchají a během 5 minut aplikují na místa, která chcete vytónovat nebo i  na celé tělo. Samoopalovací nástřik je opravdu nejjednodušší forma, jak mít sjednocenou barvu pleti.

Samoopalovací přípravky pro domácí péči

Pokud preferujete raději ošetření pleti v domácím prostředí, nemusíte chodit na samoopalovací nástřik, ale můžete použít naše samoopalovací spreje That'so. Samoopalovací sprej That'so je určen k domácímu použití. Aplikace je velmi snadná, jen rozprášíte samoopalovací sprej na místo, které máte světlejší. Nic už nemusíte roztírat. V tom je výhoda, neboť samoopalovací krém rozetřít musíte a pak máte i tmavé ruce. Samoopalovací krémy tak často vytvoří flekatý efekt. That'so samoopalovací sprej nejen, že fleky nevytváří, ale nevznikne po něm ani nažloutlá pokožka. Navíc naše samoopalovací spreje krásně voní, jsou přírodní, obsahují aloe veru (takže mají i hojící účinky) a především máme široký výběr. Proč je výhodnější samoopalovací sprej nežli samoopalovací krém si můžete přečíst v kategorii Samoopalovací kosmetika. Můžete si tak vybrat dle obsahu DHA míru Vašeho opálení. Čím vyšší obsah DHA, tím tmavější opálení. V nabídce je ale i samoopalovací pěna nebo samoopalovací gel. Je potvrzené, že samoopalovací nástřik a samoopalovací spreje That'so umí zakrýt problémy s nerovnoměrným pigmentem jako je vitiligo či překrýt mateřská znaménka. Problematická pleť


PROBLEMATICKÁ PLEŤ? ŽÁDNÝ PROBLÉM PRO THAT'SO

Je Vaše pleť citlivá? Reaguje na jakoukoliv změnu podrážděně? Máte potíže s opalováním, ale i s tím, že nemůžete používat opalovací krémy nebo chodit do solária? Netrapte se. Máme pro Vás řešení. Samoopalovací krémy u nás nehledejte, máme něco modernějšího - samoopalovací sprej a samoopalovací nástřik. Samoopalovací přípravky značky That'so v sobě ukrývají řešení pro Vaši problematickou pleť. 

Léčivé schopnosti

Roztok, který obsahuje samoopalovací sprej a samoopalovací nástřik (případně i samoopalovací pěna a samoopalovací gel) Tha't so, je čistě přírodní a používat ho mohou všichni. I ti, co mají problematickou pleť. Roztok obsahuje aloe veru a výtažek z cukrové třtiny. A jak je známo, aloe vera má zklidňující účinky. Je prokázáno, že samoopalovací sprej nebo samoopalovací nástřik That'so si poradí s akné, vyrážkami a podobnými kožními anomáliemi. Pokud Vás trápí závažnější problémy, jako je růžovka (rosacea), melasma, křečové žíly, strie apod., tak s tím si samoopalovací sprej ani samoopalovací nástřik neporadí, ostatně s těmito potíži se musíte obrátit už na dermatologa, ale umí krásně pokožku vytónovat a problém schovat pod krásné opálení.

thatso.jpg

Samoopalovací nástřik nebo samoopalovací sprej?

Je v podstatě na Vás, zda si vyberete samoopalovací sprej, kterým se ošetříte sami doma nebo samoopalovací nástřik. Samoopalovací nástřik má výhodu v tom, že se nemusíte starat opravdu o nic. Vše zařídí personál, který samoopalovací nástřik obsluhuje. Začnete tedy konzultací, kde společně proberete Vaše starosti a požadavky. Podle toho obsluha zvolí vhodný odstín. Samotná aplikace trvá 5, maximálně 10 minut. Samoopalovací nástřik je 100% jistota, že bude Vaše opálení rovnoměrné. Když provádíte nástřik sami doma, musíte si na to dát pozor sami. Není to nic složitého, jen na záda je vhodná asistence. Samoopalovací nástřik najdete na několika místech v ČR - doporučujeme samoopalovací nástřik Praha v salonu ProfiBeauty nebo naše partnerské salony, které používají That'so a jsou profesionálně vyškoleni. Pokud Vám není příjemné docházet na samoopalovací nástřik, je pro Vás odeální samoopalovací sprej pro domácí použití. Náplň je identická jako u samoopalovacího nástřiku, jen je už rozdělena do několika druhů sprejů a Vy si už jen vyberete podle toho, jak moc chcete mít tmavý odstín pleti nebo na jakou oblast chcete samoopalovací sprej používat.

Speciálně pro problematickou pleť

Pro problamatickou pleť doporučujeme používat naše samoopalovací spreje nejen proto, že Vám krásně vytónují pokožku a pomohou zamaskovat kožní anomálie, ale také proto, že aloe vera obsažená jak v samoopalovacím spreji, tak v samoopalovacím nástřiku, urychlí hojící proces. Pokud ale netoužíte po tmavší pokožce, můžete používat pouze samoopalovací sprej GOLDEN AGE, který je určen ke každodennímu použití a nahrazuje make-up. A nebo Vám můžeme doporučit bělící opalovací sprej LIGHT WHITE. Jak je patrné, má bělící účinky a proto je vhodný aplikovat na místa, která chcete vybělit a sladit s odstínem Vaší pokožky. Pro osoby s citlivou pletí také doporučujeme důkladnou ochranu před slunce. Ideální je používat opalovací krémy a opalovací spreje s ochranným faktorem 50 a výše. Přímo pro problematickou pleť máme opalovací sprej ALL IN ONE 50+. Tento opalovací sprej Vám v jednom nástřiku poskytne SPF 50, když se po 3 minutech nastříkáte znovu, budete chráněni SPF 80 a když se nastříkáte potřetí, budete mít SPF 100! Po opalování je vhodné použít chladící, zklidňující a hydratační sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN.

Léčba akné


AKNÉ ZAKRYJE I VYLÉČÍ THAT'SO

Nechce se Vám věřit, že by existoval samoopalovací krém, který by zakryl akné a ještě ho vyléčil? Tak samoopalovací krém ne, ale samoopalovací sprej ANO! Nebo také samoopalovací nástřik. Samoopalovací spreje a samoopalovací nástřik značky That'so jsou totiž opravdu zázračné. Za prvé jsou ještě lepší jak ten nejlepší opalovací krém, za druhé Vám dodají perfektní opálení bez fleků, zápachu, oranžového odstínu a za třetí Vám schovají akné a dokonce urychlí jeho léčbu! 

thatso.jpg

Samoopalovací přípravky s aloe verou

Všechny samoopalovací spreje, případně varianta - samoopalovací pěna a samoopalovací gel a také samoopalovací nástřik obsahují výtažek z cukrové třtiny, který dodává perfektní opálení a také aloe veru, která má hojící a zklidňující účinky. Nejen, že tedy své nedostatky důkladně schováte, ale Vy je budete i léčit! Je už pak na Vás, jaký přípravek si k tomu zvolíte. Máme samoopalovací sprej na obličej, který funguje jako lehký make-up - samoopalovací sprej GOLDEN AGE, samoopalovací sprej ON THE GO DARK, který lze aplikovat na celé tělo a dodá středně tmavé opálení nebo Vás třeba více zaujme samoopalovací pěna GLAM BODY. Je to opravdu na Vás. V kategorii samoopalovací kosmetika jsou důkladně naše samoopalovací sprej epopsány a jsou srovnány proč jsou lepší než samoopalovací krémy.

Samoopalovací nástřik Praha

Můžete také zvolit variantu samoopalovací nástřik. Samoopalovací nástřik najdete v Praze v našem salonu ProfiBeauty nebo v našich partnerských salonech. Samoopalovací nástřik má výhodou v tom, že vše je v rukou personálu, který je speciálně vyškolen. Vybere tak pro Vás nejlepší odstín, aplikuje jej rovnoměrně na celé tělo a nemusíte se ničeho obávat. V domácím prostředí si musíte dát pozor, abyste si například rovnoměrně nastříkali sprej na záda. 

Krycí make up


JEMNÉ OPÁLENÍ NAHRADÍ MAKE-UP

Dokonalý make-up je takový, který zamaskuje všechny nevzhledné drobnosti na Vaší pleti (akné, zarudlá místečka...) a dodá Vaší pleti příjemný vzhled. A ideálně když ještě Vaši pleť rozzáří, dodá jí lepší barvičku, bude ji chránit, hydratovat a oddalovat stáří. Máte doma takový make-up? Pokud ne, tak velmi rychle mít můžete! Náš samoopalovací sprej GOLDEN AGE totiž všechno z výše uvedeného dokáže!

Dokonalý make- up každý den

Opalovací sprej GOLDEN AGE můžete používat každý den, místo běžného makeupu z drogerie. Aplikace je snadná - pouze přestříkáte obličej a dekolt. Nemusíte jej už dál roztírat, v tom má běžný samoopalovací krém proti našemu spreji nevýhodou. Samoopalovací sprej se ihned vstřebává, takže se nemusíte obávat ušpinění oblečení nebo nepřirozeného lesku. S nástřikem získáte krásné jemné opálení a zakryjete nedokonalosti na pokožce. Krásně se překryjí zarudlá podrážděná místečka, akné, jizvičky... Samoopalovací sprej obsahuje jemný bronzer, který Vaši pokožku krásně rozzáří. A pozor - samoopalovací sprej GOLDEN AGE navíc Vaši pokožku hydratuje, urychluje hojící proces v případě akné a vyrážek a navíc má anti-age efekt, tedy protistárnoucí. Tento "make-up" se tedy rozhodně vyplatí používat!

Chcete tmavější odstín?

Samoopalovací sprej GOLDEN AGE poskytuje velmi jemné, až decentní opálení. Pokud jste ráda mnohem více snědá, pak můžete i na obličej aplikovat naše samoopalovací přípravky That'so. Podrobně je najdete v kategorii Samoopalovací kosmetika, kde jsou v tabulce uvedené rozdíly a využití. Obecně platí, čím vyšší obsah DHA, tím silnější opálení. Všechny samoopalovací přípravky obsahují aloe veru, která má hojivé účinky. Stejně tak můžete zajít i na samoopalovací nástřik. Stačí jen říct, jak intenzivní si přejete opálení a o zbytek se postará proškolený personál. Samoopalovací nástřik Praha je přímo nad naší prodejnou nebo můžete navštívit jeden z našich partnerských salonů.

Růžovka - rosacea


RŮŽOVKU ZAKRYJE SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Trápí Vás problém zvaný rosacea neboli růžovka? Pak Vás jistě potěší, že za pomocí samoopalovacích přípravků That'so lze tyto růžové mapičky na těle zakrýt. Samoopalovací nástřik i samoopalovací spreje That'so jsou přírodního složení, tudíž se nemusíte obávat, že by se projev rosacey nějak zhoršil. Obsah se skládá z výtažku z cukrové třtiny, který zařídí snědé opálení a z aloe very, která má hojivé účinky.

Samoopalovací nástřik Praha

Máte hned několik možností, kam na samoopalovací nástřik zajít. Buď můžete zvolit samoopalovací nástřik Praha, který najdete nad naší prodejnou nebo navštívit jeden z našich partnerských salonů. Všechny zde uvedené salony prošly naším odborným školením. Samoopalovací nástřik vždy obsluhuje odborný personál, který Vám vysvětlí průběh nástřiku a vybere pro Vás vhodný odstín. Samotný samoopalovací nástřik trvá přibližně 5-10 minut. 

Samoopalovací přípravky na doma

Pokud však máte raději domácí péči, pak pro Vás máme pestrou nabídku samoopalovací kosmetiky. Možná budete očekávat samoopalovací krémy, ale ty nejsou tak spolehlivé, musí se ručně roztírat a často tak vznikají skvrny. U nás tak můžete zakoupit samoopalovací sprej, který vytvoří příjmené kompaktní opálení, které překryje veškeré Vaše zarudlé skrvnky. Pokožka ale může stále volně dýchat! V kategorii Samooopalovací kosmetika najdete detailní popis ke všem našim produktům. A také si můžete přečíst porovnání samoopalovací spreje versus samoopalovací krémy. 

Melasma nebo cloasma


MELASMA SE SCHOVÁ POD OPÁLENÍM

Zvýšená hyperpigmentace neboli melasma trápí nejednoho člověka, převážně ženy. Vyřešit Váš problém bohužel neumíme, nejsme lékaři, ale umíme jej zakrýt, že o něm nebude vědět nikdo jiný než Vy. Můžete svou pokožku vytónovat do stejného odstínu a to tak, že na své tělo aplikujete samoopalovací nástřik nebo použijete samoopalovací sprej That'so.

Přírodní neškodlivé složení 

Podstatné je, že samoopalovací sprej i samoopalovací nástřik mají ryze přírodní složení. Obsahují výtažek z cukrové třtiny, ten způsobuje kompaktní hnědé opálení a aloe veru, která má protizánětlivé účinky. Nemusíte se obávat, že by samoopalovací nástřik či opalovací sprej způsobili nějaké škodlivé výsledky na Vaší pleti. Jediné, co se po užívání změní, je Váš vzhled. Ten bude sjednocený. Nikdo neuvidí skvrny v souvislosti s melasmou. 

Samoopalovací nástřik nebo samoopalovací sprej

Je pouze na Vás, zda si vyberete samoopalovací sprej nebo zajdete na samoopalovací nástřik. Rozdíl je v tom, zda se chcete o sebe postarat sami, nikam nechodit a aplikovat si samoopalovací sprej v teple domova. Nebo zda se chcete nechat opečovat v rukou odborníků. Samoopalovací přípravky pro domácí použití najdete v kategorii Samoopalovací kosmetika, kde si můžete vybrat z několika samoopalovacích sprejů (někoho může více zaujmout samoopalovací pěna...). Najdete tam mimo jiné i porovnání samoopalovací krém versus samoopalovací sprej. Samoopalovací nástřik Praha, který je pro Vás k dispozici nad naší prodejnou, Vám poskytne opálení během 5-10 minut. Před aplikací prokonzultujeme typ odstínu a místo, kam jej chcete aplikovat. Stejně tak můžete navštvit naše partnerské salony v ČR, kde rovněž nabízí samoopalovací nástřik That'so.

Odstranění jizev a strií


JIZVY A STRIE SCHOVEJTE POD OPÁLENÍ

Už se nemusíte stydět za své jizvy, strie nebo křečové žíly, můžete je zamaskovat opálením. Opálení Vám poskytne samoopalovací nástřik nebo samoopalovací sprej, případně samoopalovací pěna That'so. Odstranit je sice neumí, ale umí je krásně schovat! Pak už nebudete muset schovávat své nohy do kalhot. Budou krásně opálené, hladké a sexy!

A4.jpg

Samoopalovací přípravky pro domácí použití

Můžete si zakoupit samoopalovací sprej pro domácí péči, který můžete aplikovat na celé tělo. Samoopalovací sprej je výhodnější než samoopalovací krémy, protože jej už nemusíte roztírat. Nemusíte se tak obávat špatně rozetřeného opalovacího krému, který Vám vytvoří fleky. Samoopalovací sprej That'so krásně voní, netvoří skvrny, ani oranžový nádech. Můžou ho používat všichni, i těhotné nebo kojící ženy, protože jeho složení je přírodní. Pokud máte navíc na těle nějakou vyrážku či akné, urychlí se jeho hojení. Samoopalovací sprej That'so obsahuje aloe veru, která je protizánětlivá. Nabídku všech samoopalovacích přípravků najdete v kategorii Samoopalovací kosmetika. Tam rovněž najdete i porovnání samoopalovací sprej versus samoopalovací krém.

Samoopalovací nástřik Praha

Pokud máte raději ošetření v profesionálním salonu, můžete zajít na samoopalovací nástřik Praha, který najdete nad naší prodejnou. Obslouží Vás profeisonálně vyškolený personál, který Vám aplikuje samoopalovací nástřik přesně na míru. Navštívit můžete i jeden z našich partnerských salonů po ČR. Všechny tyto salony nabízí samoopalovací nástřik That'so a jsou odborně proškoleni.

Vitiligo - pigmentové...


VITILIGO SCHOVEJTE POD OPÁLENÍ

Máte problém se skvrnami na Vaší pokožce? Nemáte jednotnou pleť? Chybí Vám místy melanin a máte tedy vitiligo skvrny? Nemusíte se nijak trápit. Samoopalovací přípravky That'so dokáží pokožku vytónovat na jednotný odstín. Světlé skvrny se jednoduše překryjí nástřikem. Buď můžete samoopalovací nástřik provádět ze svého domova s tím, že si zakoupíte samoopalovací sprej nebo můžete zajít na profesionálně vedený samoopalovací nástřik.

Šetrné přírodní složení 

Všechny samoopalovací přípravky mají čistě přírodní složení, takže se nemusíte obávat, že byste své pokožce nějak ublížili. Hlavní přísadou je výtažek z cukrové třitiny a také aloe vera, která má protizánětlivé účinky. V základě stačí vědět, jak tmavé opálení byste si přáli mít. Čím vyšší obsah DHA, tím inteznivnější opálení bude. Jestliže zvolíte samoopalovací nástřik, tak se nemusíte dále ničím zabývat. O vše se postará personál. Vše Vám vysvětlí, proberete spolu míru Vašeho výsledného opálení, místa aplikace apod. Výsledkem bude dokonale opálená pleť za 10 minut bez fleků a žlutého nádechu. Můžete navštívit samoopalovací nástřik Praha, který je pod naším vedením. Případně můžete navštívit jakýkoliv jiný partnerský salon, kde mají rovněž samoopalovací nástřik That'so.

Samopalovací sprej pro domácí péči

Opálení si můžete zařídit i v pohodlí svého domova. Na to slouží naše samoopalovací přípravky, můžete si koupit samoopalovací sprej či samoopalovací gel a nebo Vám může být příjemnější samoopalovací pěna. Složení je stejné jako u samoopalovacího nástřiku. Pouze zde si musíte vybrat míru opálení sami. Čím vyšší procento DHA samoopalovací sprej obsahuje, tím intenzivnější bude Vaše opálení. Můžete se samozřejmě obrátit na nás a rádi Vám poradíme nebo se můžete podívat přímo do kategorie Samoopalovací kosmetika a podle tabulky zvolit samoopalovací sprej, který bude pro Vás nejvhodnější. Nenabízíme samoopalovací krémy, protože se musí roztírat. Výsledkem jsou pak znečištěné dlaně a špatně rozetřený opalovací krém vytvoří flekaté opálení. Více se dočtete v porovnání samoopalovací krémy X samoopalovací sprej.

na stránku

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

0 Review(s)

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

0 Review(s)

Samoopalovací sprej pro snadné a rychlé použití. Ideální na cesty. Sprej dodá pokožce okamžitý tmavý a sytý odstín opálení.

1 Review(s)
890 Kč
Skladem

Samoopalovací sprej pro snadné a rychlé použití. Sprej dodá pokožce jemný a přirozený odstín opálení, viditelný hned několik hodin po aplikaci.

0 Review(s)
890 Kč
Skladem

Samoopalovací mléko na nohy pro snadné a rychlé použití. Mléko okamžitě dodá pokožce tmavé a syté opálení.

0 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Lehký samoopalovací sprej s anti-age (protistárnoucím) účinkem, který zanechá pokožku jemnou a zregenerovanou.

0 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Samoopalovací sprej MINI ON THE GO DARK pro snadné a rychlé opálení je ve zmenšené cestovní verzi. Je tak ideální na cesty, nebude vám zbytečně zabírat příliš místa v kufru. 

0 Review(s)
330 Kč
Skladem

Exfoliační gel, který čistí a zároveň rozjasňuje pokožku. Ideální jako příprava pokožky na samoopalovací nástřik.

0 Review(s)
390 Kč
Skladem

Krém s okamžitým sametově rozjasňujícím účinkem. Bílá podkladová báze před nanesením samoopálení.

0 Review(s)

Rozjasňující sprej, který okamžitě vyrovnává barevný tón pleti. Výsledkem je jasná a homogenní pokožka s porcelánovým efektem.

0 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení.

0 Review(s)
1 090 Kč
Skladem

ON THE GO EXTRA DARK je extra bronzující sprej, který dostatečně hydratuje vaši pokožku a má i protistárnoucí efekt. Sprej dodá okamžité extra-zlatavé opálení vašemu obličeji a dekoltu, ale i zbytku těla. Je vhodný pro kulturisty, tanečníky nebo milovníky extra výrazného opálení.

0 Review(s)
990 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 15 položek