Masky na vlasy Nejsou zde žádné produkty

Masky na vlasy

Masky na vlasy

Profesionální vlasové masky TEC ITALY jsou ideálním řešením pro krásné a zdravé vlasy. Díky unikátnímu složení s bohatým obsahem léčivých bylinných extraktů, hydratačních a nutričních složek poskytují vlasům hloubkovou regeneraci, výživu a ochranu barvy. Obnoví a zacelí strukturu vlasových vláken, zanechají je nádherně lesklé a hebké na dotek....

Profesionální vlasové masky TEC ITALY jsou ideálním řešením pro krásné a zdravé vlasy. Díky unikátnímu složení s bohatým obsahem léčivých bylinných extraktů, hydratačních a nutričních složek poskytují vlasům hloubkovou regeneraci, výživu a ochranu barvy. Obnoví a zacelí strukturu vlasových vláken, zanechají je nádherně lesklé a hebké na dotek. Poznejte ten rozdíl! Při pravidelném používání 1x týdně budou Vaše vlasy stále dokonalé.

Exkluzivní řada masek pro barvené vlasy byla vyvinuta pro zachování dlouhotrvajících intenzivních odstínů barvy. Již se nemusíte bát nepěkného vymytého odstínu Vašich vlasů. S maskami TEC ITALY máte záruku krásné, zářivé barvy, která vydrží! 

ZOBRAZIT POPIS ↴