Mastné vlasy Počet produktů: 1

Mastné vlasy

Mastné vlasy jsou velice častá potíž téměř každého. Tento problém jde velice špatně odstranit a většinou se společně s mastnotou tvoří i lupy ve vlasech. Mastné vlasy vyžadují speciální kosmetiku, která z vlasů tu mastnotu a lupy odstraní. Časté mytí vlasů obvykle vlasy oslabuje a poškozuje. Šampony pro mastné vlasy od vlasové kosmetiky Tec It...

Mastné vlasy jsou velice častá potíž téměř každého. Tento problém jde velice špatně odstranit a většinou se společně s mastnotou tvoří i lupy ve vlasech. Mastné vlasy vyžadují speciální kosmetiku, která z vlasů tu mastnotu a lupy odstraní. Časté mytí vlasů obvykle vlasy oslabuje a poškozuje. Šampony pro mastné vlasy od vlasové kosmetiky Tec Italy ovšem ne. Přípravky obsahují speciální složení, které tomuto typu vlasů vyhovuje. Jsou vyživeny a znovu uzdraveny. Už nikdy se nebudete muset za svoje vlasy stydět. Budou krásné, silné, kvalitní a plné lesku, který vám bude závidět každý, kdo vás uvidí. 

ZOBRAZIT POPIS ↴

Šampon Oleoso je speciálně vyvinut k odstranění přebytečného mazu a lupů z vlasů. Dodává rovnováhu mastící se vlasové pokožce a tím zabraňuje tvorbě lupů a zabraňuje nutnosti častého mytí.

0 Review(s)
410 Kč
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky