That´so náhradní samoopalovací náplň Mocaccino Miracle Dark DHA 12% 1L

3 099,00 Kč

Profesionální samoopalovací krém pro nástřik dodávající pokožce krásné tmavé opálení, a to ihned.  

That´so náhradní samoopalovací náplň Mocaccino Miracle Dark DHA 12% 1L

3 099,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Název:

MOCACCINO - Miracle Dark 12% DHA

Jde o samoopalovací ultra tmavě hnědý přípravek ve spreji s příjemnou vůní mandlí bez nepříjemného DHA aroma, který se aplikuje pomocí systému That´so. Nástřik se provádí přístrojem Beauty Espresso za pomoci speciálních stříkacích pistolí. 

Nástřik je rovnoměrný a nanese se až 80 % přípravku, u jiných to bývá jen 30 %. Takže se vám ušetří peníze a zároveň čas, neboť jste opálená během pár sekund. 

Důležité je upozornit na to, že se nádoba musí důkladně protřepat, než se použije. Produkt je určen pouze pro profesionální aplikaci. 

Nástřik se provádí na celé tělo, včetně dekoltu a obličeje. 

Účinek:

  • 14% DHA formule v kombinaci s jedinečnými bronzery a ACTIVATAN TM dává okamžitý intenzivní dozlatova opálení v mnohem kratším čase.
  • ACTIVATANTM zlepšuje vývoj barev na kůži, a to jak v intenzitě barev, tak i v sjednocení pro více přirozené opálení. Žádné nevzhledné barevné nedokonalosti. Zanechává pleť hladkou, zářící a hydratovanou. Opálení se vyvíjí během 3 - 6 hodin, po doporučenou dobu účinnosti by pokožka neměla přijít do styku s vodou.
  • Doporučená dávka je 15 ml. Cele balení je cca na 400 osob.

Upozornění:

Přípravek je určený pouze k vnějšímu užití. Zamezte kontaktu s očima, při zasažení oči vypláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Přestaňte s nástřikem, objeví-li se podráždění pokožky.

Neobsahuje ochranu proti slunečnímu záření.

Aktivní složky:

  • Dihydroxyaceton (DHA): vzniká žlutohnědý nádech po nanesení, který je stejný jako odstín ze sluníčka. Vytváří se proto, že cukr reaguje s aminokyselinami. Nedochází k vedlejším účínkům, jelikož je DHA čistě přírodní produkt. Barva kůže je dočasná a zmizí jakmile se renovuje.
  • ACTIVATANTM: urychluje celý proces opálení a zlepšuje vývoj barvy, díky čemuž je výsledek jednotný a přirozený.
  • Bronz: zajišťuje okamžité zabarvení pleti
  • Aloe (Aloe barbadensis): extrakt z aloe vera s dlouhodobým hydratačním účinkem. Pokožka měkká, hebká a rozjasněná. 
  • MatrixylTM: pokud máte problémy s vrásky, tuto revoluční složku si zamilujete, neboť opravdu efektivně snižuje výskyt vrásek. Retinol funguje úplně stejně, akorát ten dráždí pokožku. Proto doporučujeme pouze MatrixylTM. Zároveň tato složka dovede obnovit texturu kůže a stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu, glykosaminoglykanů a fibronektinu.

Proveden inhalační test, produkt neobsahuje nikl.

Objem: 1 000 ml

chat Komentáře (0)