That´so náhradní samoopalovací náplň Moka Dark DHA 8% 1L

2 699,00 Kč

Náhradní samoopalovací náplň s pronikavou mandlovou vůní s karamelovým extraktem pro přirozené opálení.

That´so náhradní samoopalovací náplň Moka Dark DHA 8% 1L

2 699,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Zboží je určeno pouze pro profesionály, pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

DARK SPRAY TANNING MAKEUP 1 LITER - 8 % DHA

Hnědý sprej na opalování má neodolatelnou intenzivní mandlovou vůní s karamelovým extraktem.

No nanešení tohoto spreje se nemusíte bát, že by vám na kůži vznikly nežádoucí skrvny nebo že by vám sprej nesedl a pokožka se vám podráždila. 

Opálení trvá pár sekund, odstín se vám však tvoří na kůži 3 - 4 hodiny. 

Výsledek vypadá zcela přirozeně, jako byste byli týden u moře. Nenastane tedy ani oranžový tón pokožky.

Aplikace:

Tato tmavá náplň se vkládá do profesionálního systému That´so a pomocí speciálních stříkacích pistolí se provádí nástřik. Je důležité, aby se nádoba před použitím řádně protřepala. Je určeno pouze pro odbornou aplikaci. 

Přístroje pomocí kterých se provádí nástřik jsou vhodné pro umístění do salónl krás, neboť jsou velice tiché a nikoho během používání neruší. 

Aktivní složky:

  • Dihydroxyaceton (DHA): aminokyseliny vrchní vrstvy kůže reagují s cukrem a vytváří tak žlutohnědý nádech. Opalení vypadá přirozeně, odstín kůže je jako od sluníčka. DHA se vyznačuje jako zcela přírodní produkt, nehrozí tak vedlejší účinky. Barva je pouze dočasná a pomine jakmile se kůže renovuje. 
  • Aloe (Aloe barbadensis): kůže je měkká a krásně jemná, za to může extrakt z aloe vera, který má dlouhodobý hydratační účinek
  • MatrixylTM: s bojem proti vráskám vám dokonale pomůže tato revoluční složka. Funguje stejně jako retinol, s rozdílem, že složka MatrixyITM nedráždí pokožku. Vyznačuje se tím, že podněcuje tvorbu elastinu, fibronektinu, kolagenu a glykosaminoglykanů. MatrixyITM obnovují texturu kůže. 
chat Komentáře (0)