• NATURE TAN - Bronze 10% 1L - opalovací toner

That´so profesionální samoopalovací toner Nature Tan Bronze DHA 10% 1L

2 799,00 Kč

Nature Tan - Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. 

That´so profesionální samoopalovací toner Nature Tan Bronze DHA 10% 1L

2 799,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Nature Tan - Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. Tento opalovací toner má neodolatelnou intenzivní mandlovou vůni s vanilkovým extraktem, lehké složení a rychle se absorbuje. Poskytuje rovnoměrnou a přirozenou barvu do 3 - 4 hodin po aplikaci. 

Účinné látky: 

BRONZER FOOD PIGMENT: okamžité intenzivní opálení je dosaženo díky kosmetickému bronzu, směsi barevných pigmentů používaných také pro potravinářské účely a bezpečné pro lidskou pokožku.

DHA (Dihydroxyacetone): je extrahován z cukrové třtiny a zaručuje postupné a dlouhodobé opálení, aniž by způsobil jakékoliv poškození pokožky. Nature Tan pracuje na povrchové vrstvě epidermis a dává jí světelné a intenzivní zbarvení, které se postupně snižuje s přirozeným odlupováním kůže bez zanechání skvrn. Výrobky Nature Tan neobsahují erytrulózu.

ALOE VERA: dodává pokožce jemnost a jas spolu s okamžitým pocitem svěžesti. 

MatrixylTM: Tato revoluční složka je velice efektivní a dokáže snížit výskyt nepříjemných vrásek. Pracuje stejně jako retinol, s rozdílem, že MatrixylTM neškodí a nedráždí pleť. Má schopnost stimulovat tvorbu fibronektinu, glykosaminoglykanů, kolagenu a elastinu. Skvěle obnovuje texturu kůže. 

Aplikace:

Přípravek se aplikuje pomocí profesionálního systému That'So se speciální stříkací pistolí - pomocí přístroje Beauty Espresso. Stříkejte po celém těle nepřetržitými a svislými pohyby spreje pro dosažení rovnoměrné a úplné aplikace.

Před použitím je důležité nádobu pořádně protřepat.

Postřik se provádí na celé tělo, včetně obličeje, krku a dekoltu.

Obsah DHA: 10%

Intenzita opálení: střední

Objem: 1000 ml

Vůně: mandle a vanilka

chat Komentáře (0)