• NATURE TAN - Intense Bronze 14% 1L - opalovací toner
  • NATURE TAN - Intense Bronze 14% 1L - opalovací toner

That´so profesionální samoopalovací toner Nature Tan Intense Bronze DHA 14% 1L

2 999,00 Kč

Nature Tan - Intense Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. 

That´so profesionální samoopalovací toner Nature Tan Intense Bronze DHA 14% 1L

2 999,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 3 zbývá skladem.

Nature Tan - Intense Bronze je nový profesionální přípravek řady That'So, který je šetrný k přírodě a má certifikaci VEGANOK. Poskytuje okamžité přirozené opálení na obličeji a těle bez potřeby slunečního záření. Tento opalovací toner má neodolatelnou svěží vůni, lehké složení a rychle se absorbuje. Poskytuje rovnoměrnou a přirozenou barvu do 2 - 3 hodin po aplikaci. 

Účinné látky: 

BRONZER FOOD PIGMENT: okamžité intenzivní opálení je dosaženo díky kosmetickému bronzu, směsi barevných pigmentů používaných také pro potravinářské účely a bezpečné pro lidskou pokožku.

DHA (Dihydroxyacetone): je extrahován z cukrové třtiny a zaručuje postupné a dlouhodobé opálení, aniž by způsobil jakékoliv poškození pokožky. Nature Tan pracuje na povrchové vrstvě epidermis a dává jí světelné a intenzivní zbarvení, které se postupně snižuje s přirozeným odlupováním kůže bez zanechání skvrn. Výrobky Nature Tan neobsahují erytrulózu.

ACTIVATAN: zaručuje rychlý vývoj barev na kůži , a to jak v intenzitě, tak v jednotnosti. Díky této látce bude vaše opálení okamžité, přirozené a dlouhotrvající.

Aplikace:

Přípravek se aplikuje pomocí profesionálního systému That'So se speciální stříkací pistolí - pomocí přístroje Beauty Espresso. Stříkejte po celém těle nepřetržitými a svislými pohyby spreje pro dosažení rovnoměrné a úplné aplikace.

Před použitím je důležité nádobu pořádně protřepat.

Postřik se provádí na celé tělo, včetně obličeje, krku a dekoltu.

Obsah DHA: 14%

Intenzita opálení: vysoká

Objem: 1000 ml

Vůně: Fresh & Glam

chat Komentáře (0)