That´so náhradní samoopalovací náplň Ristretto Extra Dark DHA 14% 1L

2 999,00 Kč

Pro krásné, přirozené a dlouhotrvající opálení jsou ideální tento profesionální samoopalovací krém pro nástřik. Pokožka získá tmavé opálení okamžitě! 

That´so náhradní samoopalovací náplň Ristretto Extra Dark DHA 14% 1L

2 999,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Název:

DARK SPRAY TANNING MAKEUP 1 LITER - 14% DHA

Ultra hnědý přípravek pro samoopálení. Náplně jsou charakteristické pro svou intenzivní mandlovou vůní, která je navíc ještě s karamelovým extraktem. Proto jsou tyto přípravky velice oblíbené, nepáchnou, protože DHA je přírodní a bez aroma. Speciální složky v přípravku hydratují pokožku, tudíž je bezchybná, jemná a hebká. Pleť jenom září a vy díky perfektnímu opálení s ní. 

Účinek:

  • zlatavé opálení je díky 14% DHA formuli, která je v kombinaci s unikátními bronzery za mnohem kratší dobu. Navíc opálení stále sílí, konečný efekt je až po 3 - 6 hodinách. Během této doby se vyhněte kontaktu s vodou. Proces by to mohlo přerušit.
  • ACTIVATANTM zlepšuje vývoj barev na kůži a to jak v intenzitě barev tak i v sjednocení pro více přirozené opálení. Žádné nevzhledné barevné nedokonalosti jako je třeba nepříjemný oranžový odstín. Opálení dokonce pomůže trvale zakrýt akné nebo pigmentové skvrny. 
  • Doporučená dávka je 15 ml. Cele balení je zhruba na 400 osob.

Aplikace:

Profesionální systém That´so, který obsahuje speciální stříkací pistoli aplikuje tento přípravek. Celý proces se provádí přístrojem Beauty Espresso. Toto zařízení je možné umístit do jakéhokoliv místa, neboť je nehlučný, tudíž nenarušuje atmosféru ani zákaznice, které přišly do salónů relaxovat. 

Postřik se provádí na celé tělo, včetně obličeje a dekoltu.

Důležité je před použitím nádobu pořádně protřepat. Je určená pro odbornou aplikaci

Upozornění:

Zamezte kontaktu s očima. Pokud se přípravek přesto dostane do očí, řádně je vypláchněte čistou vodou. Jestliže se objeví podráždění, okamžitě přestaňte s nástřikem. Přípravek je určen jen k vnějšímu užití.

Neobsahuje ochranu proti slunečnímu záření.

Aktivní složky:

  • Dihydroxyaceton (DHA): po nanešení je díky cukru, který reaguje s aminokyselinami vytvořen žlutohnědý nádech na vrchní vrstvě kůže, který je naprosto stejný jako odstín při opalování na sluníčku. DHA je bez zápachu a bez vedlejších účinků, neboť to je čistě přírodní produkt. Barva při obnovení kůže zmizí. 
  • ACTIVATANTM: výsledek je jednotný a zcela přirozený. Tato složka urychlý celý proces opálení a zlepšuje vývoj barvy.
  • Bronz: zajišťuje okamžité zabarvení pleti
  • Aloe (Aloe barbadensis): extrakt z aloe vera má dlouhodobé hydratační účinky, takže je pleť po opálení krásně hladká a rozzářená
  • MatrixylTM: jde o revoluční složku, která zastaví boj s vrásky. Stejně jako retinol dokáže efektivně snížit jejich objevení se. Retinol ovšem nedoporučujeme, protože způsobe podráždění pokožky. MatrixylTM obnovuje a zdokonaluje texturu kůže. Dále dokáže stimulovat tvoření kolagenu, elastinu, fibronektinu a glykosaminoglykanů. 

Byl proveden inhalační test, produkt neobsahuje nikl.

Objem: 1 000 ml

chat Komentáře (0)