Nano Ring Počet produktů: 1

Nano Ring

Nano Ring

Příslušenství pro metodu

Nano Ring

 

Kurz prodlužování metodou

Nano Ring

Nano Ring 

obdoba metody Micro Ring s polovičními rozměry

Metoda Nano Ring je v podstatě obdobou metody Micro Ring jen s tím rozdílem, že výsledné spoje jsou ještě o polovinu menší. To s sebou pochopitelně nese složitejší aplikační proces, lépe řečeno titěrnější. První aplikace tvrá přibližně 1 až 3 hodiny. Celá práce spočívá v použití malého drátku, který se zatavuje do pramenu vlasů k prodloužení a následně se navlékne do kroužků nano ring, které jsou již navléknuté na vlasech klientky. Tyto kroužky se na vlasy klientky aplikují s použitím speciálního navlékátka neboli háčku. K završení procesu zbývá nano ringy přicvaknout pomocí aplikačních kleští. Těmito kleštěmi nano ringy rovněž i uvolníte a dle potřeby můžete vlasy posunout nebo úplně sundat. Při reaplikaci či sundání je tato metoda rozhodně pohodlnější a rychlejší nežli metody používající keratin. Je však třeba brát v úvahu také mnoho nevýhod, které s sebou nese, jako například zatěžování vlasů kovem, občasné uvolňování vlasů ze spojů, případně i vyklouzávání celých pramenů u příliš jemných vlasů, a též, přestože jsou nano ringy velikosti špendlíkové hlavičky, jejich nošení nemusí být pro každou klientku pohodlné. U některých klientek může dokonce kov z nano ringů způsobit alergickou reakci. Pokud klientka ví, že její pokožka je na kov citlivá, doporučujeme zvolit metodu vlasových pásek, extendmagic nebo keratin za tepla/keratin za studena. Některé klientky však tuto metodu preferují a vidí nesmírnou výhodu v tom, že vlasy nejsou zatěžovány chemikáliemi, lepidlem, ani vysokou teplotou.

Na metodu nano ring pořádáme školení, kde Vás naučíme, jak spávně aplikovat kroužky nano ring, ale i micro ring. Případně si můžete zvolit i jiný kurz, nabízíme školení na veškeré metody prodlužování vlasů.

Pro začátečníky v této metodě nabízíme za zvýhodněnou cenu sadu pro metodu nano ring. Dále si u nás můžete zakoupit samostatně veškeré příslušenství, které je k této metodě potřebné.

Výhody:

  • vlasy nejsou zatěžovány chemikáliemi ani lepidlem
  • nano ring je tzv. metoda za studena - tedy nezatěžující vlasy teplem
  • ještě menší spoje nežli micro ring

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU NANO RING

CENA KURZU BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 3 900 Kč

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 6 699 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

  • kleště Profi s regulací teploty až na 220 stupňů pro přípravu spojů
  • italský keratin granulát čirý 100 g
  • italský keratin tyčinka Profi velká čirá
  • sada na prodlužování vlasů Nano Ring v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • 500 ks kroužků Nano Ring – mix různých barev po 100 ks

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ


Italský keratin ve formě ploché tyčinky. Tyčinku si můžete nastřihat dle vlastní libosti na jednotlivé spoje.  Délka tyčinky je 30 cm. Šířka 1 cm. Balení obsahuje 4 ks (7 gramů) ze kterého lze udělat až 100 spojů. 

0 Review(s)
149 Kč
Skladem
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky