VÍTEJTE V TEC ITALY

Značka Tec Italy je nejdynamičtěji se rozvíjející firma s profesionálními vlasovými produkty.

Na bezmála 36 000 m2 v Mexiku se rozléhá sídlo, kde vyvíjíme nové produkty a technologie společně s kadeřníky a stylisty z celého světa.

Po 15-ti letech výzkumu a tvrdé práce, Tec Italy konečně objevilo spojení nejmodernější technologii se starověkou kulturou Mayů a Aztéků, zejména s jejich znalostí a moudrostí bylinných tajemství.

Technologie:

Produkty Tec Italy obsahují hlavně botanické a organické přísady , jedinečné složení ovocných extraktů, bylin a léčivých rostlin.

PATENTY TEC ITALY - naše jedinečná látková složení:

TRICOERBA: botanický komplex, který má antiseptické a hydratační vlastnosti

TRICONE: přírodní organické komponenty. Unikátní obnovující sílá pro vlasy obsahující 3 proteiny: z hedvábí, z vlasového keratinu a z pšenice.

TRICOSIL: slouží jako ochrana pro vlasy, obsahuje nejbezpečnější silikony (rozpustné ve vodě) pro maximální ochranu vlasů

PC-TRISOL: základní komplexní sloučenina pro účiné proniknutí mikromolekul do vlasů, chrání a ozdravuje vlasovou kutikulu, chrání a spravuje barvené vlasy

TRICEL-R: kombinace přírodních rostlinných částí, která chrání vlas před volnými radikály v ovzduší

NUEVO TRIFORTE: obsahuje koncetráty ceramidů, které bnovují poničenou strukturu vlasu, taktéž obsahují botanické látky, proteiny, atioxidanty, vitamíny a ochranné látky před slunečním zářením. Nuevo Triforte navrací zpět vlasům jejich sílu, vitalitu, lesk a hydrataci. A dodává nezbytnout výživu a potřebnou ochranu pro vlasy.