• Anti-age sérum na oční okolí - INNOVATION NATURE

That´so oční sérum proti vráskám Innovation Nature Eye Revitalizer

1 490,00 Kč

Zatočte s vráskami  a tmavými kruhy pod očima pomocí očního séra, které funguje na podobném mechanismu jako botox. Eye revitalizer smooth effect dokáže redukovat vrásky v krátkém čase a zanechá vaše oční okolí hladší a jasnější.

That´so oční sérum proti vráskám Innovation Nature Eye Revitalizer

1 490,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Dejte vráskám sbohem!

  • Redukuje hloubku vrásek-mechanismus podobný botoxu
  • Redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima
  • Rozjasńuje oční okolí
  • Hydratuje pokožku
  • Dobře se vstřebává
  • Přírodní složení a recyklovatelný obal

EYE REVITALIZER SMOOTH EFFECT Je lehké sérum proti vráskám, které je určeno pro oční okolí. Anti-age sérum s liftingovým účinkem  redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima a také se díky jeho lehké konzistenci daleko lépe vstřebává než oční krém. Aktivní složky bohaté na živiny v kombinaci s recepturou Cosmetic Drone Technology® Botox by Infinitec účině bojují proti projevům známek stárnutí, které ohrožují krásu a jas očí. Oční sérum působí na výskyt drobných vrásek a známek stárnutí, které ohrožují krásu a jas očí v každém věku. Peptidy přítomné v mikrokapslích inhibují svalovou kontrakci a redukují  hloubku vrásek mechanismem podobným botoxu. Oční kontura je již od prvních aplikací vyhlazena a oči jasnější. Nová řada INNOVATION NATURE kombinuje technologické inovace s láskou a úctou k přírodě. Neobsahuje tedy látky GMO a má přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Díky recyklovatelným obalům je vhodný pro ty, kterým záleží na jejich dopadu na životní prostředí, ale nechtějí komprosis v kvalitě jejich výrobků.

Účinné látky:

BOTOX DRONE

Tato nová botulinum-mimetická technologie účinně bojuje proti vzniku drobných vrásek a známek stárnutí. Peptidy přítomné v mikrokapslích inhibují svalové kontrakce, způsobují relaxaci a snižují hloubku vrásek mechanismem podobným botoxu. Výsledkem je, že oblast očí bude vypadat hladší a jasnější.

FYTOKOMPLEX Z MANDLOVÉHO OLEJE, OLIVOVÉHO OLEJE, LNĚNÉHO OLEJE  A BRUTNÁKOVÉHO OLEJE

Bohatý na mastné kyseliny, jako je kyselina olejová a kyselina palmitová, esenciální mastné kyseliny (linolová a alfa-linolová) a látky známé pro své metabolické a protizánětlivé účinky, jako je kyselina gama-linolová. Fytokomplex s vysokým stupněm biologické dostupnosti a rychlou a efektivní absorpcí na buněčné úrovni. Vynikající vstřebatelnost, zanechává pokožku hebkou, hedvábnou a vyživenou.

BAOBABOVÝ OLEJ

Baobabový olej je čistý a drahocenný olej, bohatý na esenciální mastné kyseliny, kyselinu olejovou, linolovou a linolenovou. Má antioxidační, zvláčňující, vyhlazující a hojivé vlastnosti.

ARBUTIN

Arbutin je derivát hydrochinonu, známý pro své rozjasńující vlastnosti. Je to přírodní účinná látka přítomná v listech medvědice. Tato rostlina, rozšířená v Japonsku a ve zbytku Asie, se používá k potlačení tmavých skvrn na pokožce, ke zmírnění „šedivosti a únavy“ z jemné oblasti kolem očí a dodává jí novou záři a lesk.

ÚČINNÉ VODY Z FENYKLU A OKURKY

Speciální proces extrakce (vyluhování), bez rozpouštědel a chladu, zajišťuje integritu účinných látek, vitamínů a minerálů, obsahu extraktu. S mimořádnými hydratačními, uklidňujícími a osvěžujícími vlastnostmi byly vždy používány v přírodní kosmetice k ošetření oblasti očí jako vynikající spojenci k obnovení svěžesti a jasu.

Složení:
AQUA (VODA), KAPRYLIC / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, C13-15 ALKAN, GLYCERIN, OLUSOVÝ OLEJ (ROSTLINNÝ OLEJ), LAURYL GLUCOSID, HYDROGENOVANÝ ROSTLINNÝ OLEJ, POLYGLYCERYL-OLEJ, KYSELINA KYSELINA, DIPOLYLYLYLONYL, KYSELINA KYSELINA, / BORAGE / LINSEED / OLIVE ACIDES / GLYCERIDES, CANDELILLA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX), OLEA EUROPEA VAR. SYLVESTRIS (WILD OLIVE) OVOCNÝ OLEJ, TOCOPHERYL ACETÁT, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OVOCE * OLEJ, CUCUMIS SATIVUS (OKRUH) OVOCE * VÝTAŽEK, HELIANTHUS ANNUUS (SLUNEČNÍK), SEMENOVÝ OLEJ, TOCOFEROL VĚNOVÝ, ALUE BETA-SITOSTEROL, HYALURONÁT SODNÝ, FENOXYETHANOL, PALMITOYL HEXAPEPTID-52, PALMITOYL HEPTAPEPTIDE-18, XANTHANOVÁ GUMA, KYSELINA TRIETHYLÁTOVÁ, KYSELINA KYSELINA, KYSELINA KYSELINA KYSELINA KOPOLYMER KYSELINY GLYKOLOVÉ, POLYVINYLALKOHOL, DEHYDROACETÁT SODNÝ.

* z ekologického zemědělství

** rostlinný původ

Všechny produkty That´so inovativní přírody obsahují termální vodu s remineralizačním a regeneračním účinkem.

Cosmetic Drone Technology®

BOTOX DRONE působí na výskyt drobných vrásek a známek stárnutí, které ohrožují krásu a jas očí v každém věku. Peptidy přítomné v mikrokapslích inhibují svalovou kontrakci a způsobují relaxaci a redukci hloubky vrásek mechanismem podobným botoxu. Oční kontura je od prvních aplikací vyhlazena a oči jasnější.

chat Komentáře (0)