• THAT´SO BEAUTY DROPS - YOUTH INFUSION (BOX 20X5ml)

That´so pleťové kapky proti stárnutí Beauty Drops Youth Infusion

1 490,00 Kč

S těmito pleťovými kapkami v praktických malých ampulkách bude boj proti známkám starnutí hračka! Stačí přidat kapku do vašeho krému a díky extraktu z Manioku vytvotříte na pleti povrchový film, který zaručuje okamžitý liftingový efekt.

That´so pleťové kapky proti stárnutí Beauty Drops Youth Infusion

1 490,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 11 zbývá skladem.

Omlazení již v jedné kapce!

  • Účině působí v boji proti stárnutí
  • Dodává pleti pružnost
  • Liftingový efekt
  • Vhodné na obličej i tělo
  • Přírodní složení a 100% recyklovatelný obal

BEAUTY DROPS-YOUTH INFUSION Vzácné kapky s účinkem proti stárnutí a antioxidačním účinkem vhodné na obličej a tělo. Díky kombinaci peptidu proti stárnutí s biopolymerem extrahovaným z manioku vytváří produkt tenký film s liftingovým účinkem.Vylepšete své kosmetické procedury inovativními kosmetickými kapkami Beauty Drops That’so! Tři různé profesionální pleťové vody v praktických 5 ml jednorázových dávkách. Kapky mají  snadné použití, jsou hygienické a mají 100% recyklovatelný obal.

Obsahuje 20 x 5 ml ampule

Účinné látky:

ANTI-AGE PEPTIDE

Silný anti-aging, pomáhá vyhladit vrásky a zlepšuje tón a pružnost pleti, stimuluje fibroblasty k rekonstituci extracelulární matrice. To vede k syntéze fibronektinů kolagenu I a IV a glykosaminoglykanů.

EXTRAKT Z MANIOKU JEDLÉHO

Biopolymer, který rychle přilne k pokožce roztažením a vytvořením povrchového filmu, který zaručuje okamžitý liftingový efekt. Jeho napínací síla činí pokožku hladkou s účinkem proti vráskám.

Složení:

AQUA (VODA),POLYSORBÁT 20,FENOXYETHANOL,HYDROLYZOVANÝ MANIHOT ESCULENTA TUBER EXTRAKT,OLIGOPEPTID-4,ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALCOHOL, TRIS

chat Komentáře (0)