• THAT´SO BEAUTY ELIXIR - SUN KISS

That´so samoopalovací pleťové sérum Beauty Elixir Sun Kiss

990,00 Kč

Hydratační sérum na obličej a dekolt, které zároveň mírně opauluje pleť. Díky přítomnosti dihydroxyacetonu rostlinného původu, den co den zvyšuje přirozenou krásu obličeje, která získává zdravou a mírně opálenou pleť.

That´so samoopalovací pleťové sérum Beauty Elixir Sun Kiss

990,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

THAT'SO BEAUTY ELIXIR-SUN KISS Je hydratační sérum na pleť, které mírně opaluje pokožku. Vzorec lehké textury, který se rychle vstřebává. Obohacený o šťávu Panthenol a Aloe Vera, která má antioxidační, zvlhčující a zklidňující účinek. Díky přítomnosti dihydroxyacetonu rostlinného původu den co den zvyšuje přirozenou krásu obličeje, která získává zdravou a mírně opálenou pleť.

Náš tip!

Smíchejte si sérum s dalším z řady THAT'SO BEAUTY ELIXIR, například beauty elixir-eternal beauty do magic blender-by travalo  a vytvořte si tak svůj jedinečný produkt, který bude vyhovovat speciálně potřebám vaší pleti a budete ho mít stále u sebe.ÚČINNÉ LÁTKY:

DHA (Dihydroxyacetone) rostlinného původu, zaručuje postupné a dlouhodobé opálení, aniž by došlo k poškození pokožky. Krém působí na povrchovou vrstvu epidermis a dává jasnou a intenzivní barvu, která se přirozeným odlupováním kůže postupně snižuje bez zanechávání skvrn. Výrobek neobsahuje erytrulózu.


ALOE VERA (Aloe Barbadensis), známá již od starověku pro své uklidňující a zvlhčující vlastnosti, je extrakt z rostliny aloe skutečným léčivem pro pokožku, dodává jí jemnost a lesk a okamžitý pocit svěžesti

SLOŽENÍ:

aqua (voda), dihydroxyaceton, dimethyl isosorbid, polysorbát 20, panthenol, glycerin, listová šťáva z aloe barbadensis, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, metabisulfát sodný, alkohol, tris (tetramethylhydroxypiperidinol) citrát, kyselina citronová.

chat Komentáře (0)