Záruka

PÁNSKÁ SAMOOPALOVACÍ 3 produktů.

Pánská samoopalovací Každý muž si zaslouží možnost pečovat o své tělo a užít si kvalitní samoopalovací přípravky. Proto nabízíme pánskou samoopalovací kosmetiku. Bronzová pokožka totiž jen podtrhne vyrýsované svaly a skryje drobné nedostatky. V nabídce ProfiBeauty najdete: pánský samoopalovací sprej pánsk Zobrazit více

Pánská samoopalovací

Každý muž si zaslouží možnost pečovat o své tělo a užít si kvalitní samoopalovací přípravky. Proto nabízíme pánskou samoopalovací kosmetiku. Bronzová pokožka totiž jen podtrhne vyrýsované svaly a skryje drobné nedostatky.

V nabídce ProfiBeauty najdete:

Všechny samoopalovací přípravky pro muže od značky That’so mají čistě přírodní složení a příjemnou kořeněnou vůni. Můžete je bez obav aplikovat na tělo i obličej, a zajistit si tak celoročně bronzovou pokožku od hlavy až k patě.

Zobrazit méně
That´so samoopalovací sprej...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so samoopalovací sprej pro muže Skin Fragrance Terra Light Dark

Skin Fragrance Terra - Light Dark je samoopalovací sprej pro muže, který hydratuje a zpevňuje pokožku, díky obsahu Vitaminu B5 a Kyseliny hyaluronové. Má navíc příjemnou kořeněnou vůni.

Zobrazit produkt
That´so samoopalovací sprej...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so samoopalovací sprej pro muže Skin Fragrance Terra Extra Dark

Skin Fragrance Terra - Extra Dark je samoopalovací, hydratační sprej pro muže s anti-age efektem dodávající bronzově zlaté opálení. Má navíc příjemnou kořeněnou vůni.

Zobrazit produkt