That´so zesvětlující denní krém na obličej Luminescent SPF 30 Day Cream

1 190,00 Kč

Přírodní rozjasňující denní krém, který intenzivně hydratuje a zjemňuje pokožku, redukuje tmavé skvrny, pigmentové svkrny a vitiligo. Pleťový krém také chrání před UVA a UVB paprsky díky SPF 30.

That´so zesvětlující denní krém na obličej Luminescent SPF 30 Day Cream

1 190,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.


Trápí vás vitiligo, pigmentové skvrny, ať už způsobené slunečním zařením, stárnutím kůže nebo jiné pigmentové vady na kůži?

Luminescent SPF 30 Day Cream je denní hydratační krém na obličej inspirovaný životem ve městě. Obsahuje bariéry proti každodennímu znečištění v ovzduší, což brání předčasnému stárnutí pleti a díky SPF 30 chrání pleť před UVA a UVB paprsky. Dále obsahuje extrakt z kokosového oleje, díky kterému bude vaše pleť hydratovaná, jemná a vyživená. Kyselina hyaluronová dodává pleti pevnost, jas, pružnost a viditelně snižuje vrásky. Navíc neobsahuje alkohol a proto je tento krém vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a mastnou pleť. Denní krém Luminescent SPF 30 Day Cream dokáže také díky vysoké koncentraci směsi bělících aktivních složek vyrovnat a snížit zabarvení pokožky, které způsobují pigmentové skvrny nebo vitiligo. Aktivní složky zabraňují přenosu melaninu z pigmentových buněk na buňky pokožky, snižují tvorbu melaninu a díky tomu dochází k postupnému bělení kůže.Při každodenním používání denní krém eliminuje pigmentové skvrny, postupně zlepšuje vitiligo nebo například i pigmentové skvrny po akné.


Hlavní složka ACTIVA WHITE+TM:
1. snižuje tvorbu melaninu
2. zabraňuje přenosu melaninu z melanocytů na keratinocyty - to je důležitý předpoklad pro optimální účinky bělení kůže
3. zajišťuje okamžitý bělící výsledek

Náš tip!

Vyzkoušejte Bělící sprej On The Go z řady Pure White, který také díky unikátním aktivním složkám eliminuje pigmentové skvny a vitiligo. Vaše pokožka bude postupně jasnější a světlejší.

Objem: 50 ml
Oblast ošetření: obličej, krk, dekolt

chat Komentáře (0)