Záruka

PREMIUM panenské pásky 24 produktů.

4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - černá jako uhel - 1

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu černá jako uhel a délce 50 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - extra béžová - 12

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu extra béžová a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - kaštanové mahagonová - 32

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu kaštanově mahagonová a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - měděný kaštan - 17

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu měděný kaštan a délce 45 - 50 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 12/17

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 12/17 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 18/613

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 18/613 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 4/15

Vlasové pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír středně hnědá/popelavá blond - 4/15 a vybírat můžete z délky 45 - 50 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 8/11

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 8/11 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - ombre - 18/27

Vlasové pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre písková/tmavá blond - 18/27 a vybírat můžete z délek 35 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - ombre - 6/12

Vlasové pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre světlý kaštan/extra béžová 6/12 a vybírat můžete z délek 35 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - ombre - 6/30

Vlasové pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre světlý kaštan/světlý mahagon - 6/30 a vybírat můžete z délky 45 - 50 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt