Záruka

PREMIUM panenské pásky 17 produktů.

 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - černá jako uhel - 1

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu černá jako uhel a délce 50 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - extra béžová - 12

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu extra béžová a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - kaštanové mahagonová - 32

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu kaštanově mahagonová a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - měděný kaštan - 17

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu měděný kaštan a délce 45 - 50 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 12/17

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 12/17 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 18/613

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 18/613 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - melír - 8/11

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu melír 8/11 a délce 40 - 45 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - ombre - 6/8

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre 6/8 a délce 45 - 50 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - písková - 18

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu písková a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - popelavá blond - 15

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu popelavá blond a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - přírodně černá - 1B

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu přírodně černá a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt
 • Novinka
4.9 42

PREMIUM - Středoevropské panenské - přírodní zrz - 35

Vlasové panenské pásky PREMIUM ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu přírodní zrz a vybírat můžete z délek 25 - 60 cm. Pásky Premium jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Díky vylepšené úpravě je spoj prakticky neviditelný, jelikož je standardní silikonová vrstva navíc překryta vlasy. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů. 

Zobrazit produkt