• Profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™
 • Profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™
 • Profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™
 • Profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™
 • Profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™

That´so profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™

1 299,00 Kč

Samoopalovací sprej 250 ml s unikátní kombinací bronzerů vaší pokožce okamžitě propůjčí přirozeně vypadající, intenzivní zlaté opálení. Sprej má navíc skvělé krycí schopnosti, díky kterým zakryjete žilky, akné nebo jiné nerovnosti pigmentace na pokožce.

That´so profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™

1 299,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

GraffiTan™  Je samoopalovací sprej s unikátní kombinací bronzerů vaší pokožce okamžitě propůjčí přirozeně vypadající, intenzivní zlaté opálení. Opálení během následujících 3 – 4 hodin po aplikaci ještě zesílí a zároveň zanechá pokožku jemnou, zářivou, hydratovanou a provoněnou jemnou mandlovou vůní s přidaným karamelovým extraktem. Barva opálení postupně a rovnoměrně zesvětluje vlivem přirozené regenerace pokožky (podobně jako přirozené opálení sluncem), proto se musí nástřik opakovat. Nástřik ale bez problému vydrží až 10 dní. Samoopalovací sprej GRAFFITAN je zcela přírodní, a tak bezpečný pro váš organismus (hlavní složkou je DHA, extrakt z cukrové třtiny). Má dokonce skvělé krycí vlastnosti, zbavíte se tak nerovností pigmentace, žilek nebo akné a přitom se nemusíte obávat, že by došlo ke zhoršení. Se samoopalovacím sprejem GRAFFITAN už nebudete muset používat makeup.

Jedno balení bez problému vydrží až 2 měsíce! Dokonale opálenou pokožku si po jedné aplikce můžete užívat až po dobu 10 dnů.

Účinky a výhody:

 1. přirozeně opálená pleť - žádné skvrny, ani oranžová barva
 2. téměř okamžitý efekt - po 3 - 4 hodiných se ještě prohloubí
 3. dlouhá výdrž - až 10 dní
 4. nahrazuje makeup - kryje nesouměrný pigment, akné a jiné a zároveň nezhoršuje projevy
 5. 100 % přírodní složení - je tak vhodný i pro těhotné a kojící ženy
 6. hydratuje pokožku
 7. má omlazující účinky
 8. voní po mandlích a karamelu
 9. nebarví oblečení - pozor jen při nástřiku, lze však dobře vyprat (i bílé prádlo)

Účinné látky:

BRONZOVÉ POTRAVINÁŘSKÉ PIGMENTY

Okamžitého opálení je dosaženo díky kosmetickému bronzeru, směsi barevných pigmentů používaných také jako potravina a bezpečné pro lidskou pokožku.

DHA (dihydroxyaceton)

Je extrahován z cukrové třtiny a zaručuje postupné a dlouhodobé opalování, aniž by došlo k poškození kůže.Působí  na povrchové vrstvě epidermis (kůže) a poskytuje intenzivní zabarvení, které se pomalu snižuje s přirozeným odlupováním pokožky, aniž by zanechalo jakoukoli skvrnu. Výrobek neobsahuje erythrulosu.

GRANSOLVE DMI

Je molekula pocházející z kukuřice. Zvyšuje pronikání přísad do pokožky pro vyšší účinnost a výkonnost i prostřednictvím možných překážek, jako je znečištění, prach a make-up. Stabilizuje složení a zaručuje dlouhodobé rovnoměrné opálení bez skvrn, i když se nanáší přes make-up.

ALOE VERA (Aloe Barbadensis)

Již od starověku známý pro své uklidňující a zvlhčující vlastnosti. Extrakt z rostliny Aloe je skutečnou pochoutkou pro lidskou pokožku, která jí dodává hebkost a jas spolu s okamžitým pocitem svěžesti.

MATRIXYLTM

Silný účinek proti stárnutí, který pomáhá vyhlazení vrásek a zlepšuje tón a pružnost pokožky.

Oblast ošetření: obličej, dekolt, tělo

Doba účinku: až 10 dní
Složení: voda, aloe vera, DHA (extrakt z cukrové třitiny), matrixyl a karamelový extrakt
Obsah DHA: 10 %
Objem: 250 ml

chat Komentáře (0)