That´so automatická samoopalovací kabina Autospray

490 000,00 Kč

Kabina pro nástřik opálení - 1. profesionální řešení na světě, alternativa ke konvekčním soláriím s výhodou zdravého okamžitého opálení. Přístroj s patentovaným elektrostatickým systémem zvyšujícím účinnost a snižujícím odpad. Plně automatizován s českým rozhraním a zvukem. Určené pro profesionální salony. ZDARMA školení, rychlá návratnost investice.

That´so automatická samoopalovací kabina Autospray

490 000,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Produkt není určen pro maloobchodní odběratele. Cena se zobrazí po přihlášení.

Zboží je určeno pouze pro profesionály, pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

That´so používá pro aplikaci samoopalovacího roztoku exkluzivní patentovanou Technologii MicroCore: Rozhodující systém pro nanášení samoopalovacího přípravku, který poskytuje čas aplikace jen 6 sekund pro intenzivní a přirozeně vypadající opálení. Technologie Microcore je používaná s patentovaným elektrostatickým systémem, který přitahuje atomizovaný roztok přímo na tělo, překrásně a rovnoměrně.

4 samočistící trysky atomizují komplexně a rovnoměrně bez téměř žádného sprejovaní mimo tělo. Aplikace je perfektní, používá méně roztoku a kabinu zanechává čistou.

Otevřený dizajn zařízení zvyšuje kvalitu procedury... žádná klaustrofobie, jen radost z toho, že si oblékáte opálení. Autospray je jednoduchý na použití a je plně automatizovaný: zákazníka vede celou procedurou hlas, od zvolení si úrovně opálení, přes proceduru opalování, až do konečné fáze sušení.

Vlastnosti, které jsou opravdu přínosem pro Vaše zákazníky a Váš tým

Patentovaný systém - elektrostatika

Zákazník stojí na plusově nabitém podkladu a 4 samočistící trysky rovnoměrně rozprašují krém k opalování v požadovaném množství dle velikosti zákazníka. Krém je záporně nabitý a tudíž:

- elektrostatický systém kabiny přitahuje formuli přímo na tělo a zdokonaluje tak aplikaci krému na kůži. Tím je dosaženo nejen okamžité a dokonalé zlatavé barvy, ale snižuje se tak plýtvání, protože více než 90% přípravku ulpí na těle klienta/ky a ne v okolí.

- až 80% úspora nástřikového DHA krému oproti jiným přístrojům (konkurenční přístroje fungují na principu autolakovny = nastříkat co nejvíce toneru v celé ploše - dochází k nerovnoměrnému nástřiku, silné vrstvy pak způsobí oranžový nádech, skvrny, dochází k nadměrné spotřebě drahého toneru, k znečištění kabiny atd.)

Rychlost nástřiku

- aplikace trvá pár sekund, zákazník odchází s úsměvem do 5 minut

- není potřeba lidské síly - úspora mzdových nákladů

České rozhraní

- kabina komunikuje se zákazníkem v českém jazyce, podává mu jasné instrukce

- Kabina také obsahuje zvukové menu, které navádí zákazníky k příslušným pokynům. Po vstupu do kabiny Vás záznam vyzve k jednotlivým instrukcím, samotný proces trvá do 10 vteřin. Sama také určí dávky spreje podle velikosti zákazníka, obsahuje level 1, level 2, level 3. Optimální výběr levelu pro normální velikost osoby je level 2. 

Pohodlí pro klienta

Spotřeba energie

- odpovídá spotřebě běžného elektrického fénu na vlasy!!! 

Tento patentovaný elektrostatický systém umožňuje více aplikací na litr výrobku. Díky svému atraktivnímu designu a otevřenému tvaru kabiny je samotný nástřik opálení velmi příjemný a veškeré klaustrofobické pocity jsou minimalizovány.

Provozní vlastnosti:

  • Žádné pohyblivé části - značné snížení údržby a servisních problémů.
  • Žádné instalatérské nebo odvodňovací potřeby.
  • Žádné čištění po každém použití.
  • Žádné plýtvání roztoku.
  • Záruka 1 rok.
  • Nejnovější software a hardware zajišťuje přesnou kontrolu tlaku počas celé aplikace.
  • Správné množství roztoku na každý typ těla v 3 různých úrovních výkonu opalování.
  • Čištění přístroje jednou denně - vypláchnout čtyři trysky s vodou jednou za týden - vaši zaměstnanci tráví méně času čištěním a více času prodejem.

Používáme tyto tonery - systém Espresso:

MOKA - DARK 8% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

ESPRESSO - ULTRA DARK 10% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

RISTRETTO - EXTRA DARK 14% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

Návratnost investice do přístroje /kabiny: Aplikace á 500 Kč, týdně 10-15 klientů - návratnost cca 1,5 roku

Vhodné pro: solária, fitness centra (nástřik velmi populární v kulturistice), studia a centra krásy (kosmetika, masáže, kadeřnictví)

Pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

chat Komentáře (0)