That´so bahenní peeling na bázi jílu a termální vody Innovation Nature High Definition

1 390,00 Kč

Dopřejte si bahenní lázně u vás ve sprše. Tělový peeling na bázi jílu a termální vody účinně působí na nedokonolasti způsobené celulitidou, hydratuje pokožku a zklidňuje zarudnutí a svědění pokožky.

That´so bahenní peeling na bázi jílu a termální vody Innovation Nature High Definition

1 390,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Bahenní lázně pro vaši pokožku!

  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • Působí proti celulitidě-pevnější silueta již po čvtrtém týdnu
  • Hydrauje a vyživuje pokožku
  • Obsahuje přírodní antioxidant
  • Zklidňuje zarudnutí a svědění pokožky
  • Přírodní složení a recyklovatelný obal

Krém na celulitidu používá běžně řada z vás. Než ale začnete krém na celulitidu používat, je dobré nejprve začít s masáží pokožky, která rozproudí lymfatický systém a krev a začne odbourávat uložený tuk. A právě tělový peeling High Definiton díky jeho unikátnímu složení z bahna a účinné kosmetické techonologii dokáže působit na uložený tuk a doslova vyplní nevzhledné ďolíčky na kůži, které způsobuje celulitida a odstraní odumřelé kožní buňky. Pomerančová kůže zmizí a výsledkem je vyhlazená pokožka.

HIGH DEFINITION MUD SHOWER SCRUB Je bahenní tělový peeling na bázi jílu a termální vody s měkkou strukturou. Třífázová technologie zaručuje trojitý účinek (bláto, drhnutí a čisticí prostředek). S esencí zeleného čaje a máty.Působí během několika minut díky kombinaci účinných přírodních aktivních látek spojených s inovativní recepturou Cosmetic Drone Technology® Silhouette by Infinitec, která cíleně působí na nedokonalosti způsobené celulitidou a lokalizovaným tukem. Nová řada INNOVATION NATURE kombinuje technologické inovace s láskou a úctou k přírodě. Neobsahuje tedy látky GMO a má přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Díky recyklovatelným obalům je vhodný pro ty, kterým záleží na jejich dopadu na životní prostředí, ale nechtějí komprosis v kvalitě jejich výrobků.Nepoužívejte během těhotenství a kojení.

Náš tip!

Vyzkoušejte také pěnu proti celulitidě Deep Kineticell nebo Pink Angel, které díky pěnovému složení púsobí proti celulitidě daleko účinněji než krém na celulitidu. V kombinaci s tělovým peelingem High Definiton tak u vás celulitida nebude mít šanci.

Účinné látky:

SILHOUETTE DRON

Tato nová technologie řeší celulitidu a lokalizovaný tuk. Polyfenoly obsažené v rostlinném extraktu a přítomné v mikrokapslích cíleně působí na tukovou tkáň, podporují a stimulují lipolýzu (rozklad tuků) a pomáhají snižovat jak lipogenezi (syntéza lipidů), tak adipogenezi (tvorbu nové tukové buňky). Výsledkem je pevnější silueta.

SMĚS ŠEDÉHO A ŽLUTÉHO JÍLŮ

Detoxikační jílová směs, schopná absorbovat osmózou kapaliny a odpadní produkty metabolismu a současně přenášet drenážní a zpevňující minerální soli do tkání. Díky své velmi jemné zrnitosti a zvláštní porézní struktuře přirozeně vzpomínají na přebytečné tekutiny z tkání, podporují odvodnění a vyhlazují pokožku. PEMZA-Kosmetická přísada se vyznačuje vysokou lehkostí a pórovitostí a používá se pro své exfoliační vlastnosti.

FYTOEXTRAKT Z TŘEŠŃOVÝCH KVĚTŮ

Třešeň je považována za rostlinu obnovy v Japonsku. Původem z Asie patří do čeledi Rosaceae. Listy, plody a stopky jsou lékem na krásu. Třešňový květ má antioxidační, regenerační, remineralizační a antipollzní vlastnosti.

FYTOEXTRAKT Z ORGANICKÉHO OVSA

Ovesný extrakt pro své zvláčňující a zvlhčující vlastnosti přispívá k celkovému blahu pokožky, má zvlhčující a uklidňující účinek na jemnou, suchou a podrážděnou pokožku, pomáhá uklidnit zarudnutí a svědění.

FYTOEXTRAKT Z MÁTY

Používá se od starověku a má uklidňující, dekongestivní, dermálně čisticí, osvěžující, antiseptické a deodorační vlastnosti.

Složení:

AQUA (VODA), BENTONIT, AMONIUM LAURYL SULFÁT, PEMICE, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OVOCNÝ OLEJ, DICAPRYLYL ETHER, KOKAMIDOPROPYL BETAIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SLADKÝ ALMOND) * OLEJ, ALMOND VÝŤAŽEK Z VINIFERA Z OVOCE, VÝTĚŽEK Z THYMUS VULGARIS * VÝŤAŽEK, ALOE BARBADENSIS Z LISTOVÉHO ŠŤÁVY, JUNIPERUS COMMUNIS VÝROBEK Z OVOCE, MENTHA PIPERITA (VÝROBEK Z KYSELINY, KVĚTINY Z PRŮVODU CERASY) , KYSELINA LAKTOVÁ / KYSELINA GLYKOLOVÁ, POLYVINYL ALKOHOL, KYSELINA BENZOOVÁ, KYSELINA CITROVÁ, BENZOÁT SODNÝ, SORBÁT DRASELNÝ, PARFUM (VŮNĚ), FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLODIETHYL-DERIUM, GLUTAMÁT DIACETÁT, BENZYL ALKOHOL.

* z ekologického zemědělství

Všechny produkty That´so inovativní přírody obsahují termální vodu s remineralizačním a regeneračním účinkem.

Cosmetic Drone Technology®

Díky SILHOUETTE DRON je možné zasahovat na nedokonalost celulitidy a lokalizovaného tuku. Polyfenoly obsažené v rostlinném extraktu přítomném v mikrokapslích cíleně a výlučně působí na adipocyty, podporují a stimulují lipolýzu a pomáhají snižovat jak lipogenezi, tak adipogenezi. Výsledkem je ladnější, harmoničtější a pevnější silueta již po čtvrtém týdnu.

chat Komentáře (0)