That´so hydratační tělové mléko Innovation Nature Hydra Care

1 690,00 Kč

Hydratujte svou pokožku pomocí tělového mléka HYDRA CARE, které navíc obsahuje přírodní oleje a antioxidatny a je tak vhodné i pro citlivou pokožku. Při pravidelném používání se navíc pokožka stane odolnější vůčí agresi vnějšího okolí na pokožku a bude příjemně hebká na dotek.

That´so hydratační tělové mléko Innovation Nature Hydra Care

1 690,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Dopřejte hydrataci i své pokožce!

  • Vysoce hydratuje pokožku
  • Pokožka je odolněšjí vůči agresi okolního prostředí na kůži
  • Obsahuje přírodní antioxidatny
  • Vhodné i na citlivou pokožku
  • Dobře se vstřebává
  • Přírodní složení a recyklovatelný obal

INNOVATION NATURE-HYDRA CARE Je hydratační tělové mléko na bázi termální vody a vzácných rostlinných olejů (olivový a mandlový), které se rychle vstřebává a vyrovnává hydrataci pokožky. S esencí třešňových květů. Hydratační účinek pleťového mléka zvyšuje společné působení s inovativní bariérou Cosmetic Drone Technology® Barrier od společnosti Infinitec, která stimuluje rychlé obnovení kožní bariéry po sprchování a zaručuje tak pokožce výjimečný hedvábný efekt. Cílem bariérového dronu jsou keratinocyty. Díky těmto nejmodernějším kosmetickým technologím, které se zaměřují na povrchové kožní buňky bude mít vaše pokožka při pravidelném používání vyšší tloušťku i hustotu, stane se pevnější  a bude tak lépe odolávat agresi vnějšího prostředí na pokožku a transepidermální ztrátě vody.Pokožka je hydratovaná již od prvních aplikací. Nová řada INNOVATION NATURE kombinuje technologické inovace s láskou a úctou k přírodě. Neobsahuje tedy látky GMO a má přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Díky recyklovatelným obalům je tento hydratační krém na tělo vhodný pro ty, kterým záleží na jejich dopadu na životní prostředí, ale nechtějí kompromis v kvalitě jejich výrobků.

Účinné látky:


BARRIER DRONE

Nejmodernější komsetická technologie pro posílení funkce bariéry pokožky. Barrier Drone se zaměřuje na keratinocyty (hlavní pokožkové buňky) ke stimulaci  receptoru beta-integrinu (receptor na povrchu buněk), aby se zvýšila kompaktnost tkáně a zlepšila se její odolnost vůči agresi prostředí a ztrátě trans-epidermální vody.

SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ

Sladký mandlový olej byl vždy znám a oceňován pro své zvláčňující, změkčující, výživné a uklidňující vlastnosti a pro to, že je dobře snášen i tou nejcitlivější pokožkou, a proto se po staletí používá v kosmetice. Snadno se vstřebává, obnovuje světlo, pružnost a měkkost i pro nejsušší a nejvíce dehydratovanou pokožku.

HROZNOVÝ OLEJ

Extrahuje se z hroznových semen lisováním za studena. Změkčující, elastikační, bohatý na antioxidanty díky vysokému obsahu kyseliny linolové a polyfenolů. Je také dermoochranný, stahující, zpevňující a stimulující pro kapilární mikrocirkulaci. Bohatý na vitamin F.

AKTIVNÍ VODY Z MYRTY A ČEVENÝCH HROZNŮ

Speciální proces extrakce (vyluhování), bez rozpouštědel a chladu, zajišťuje integritu účinných látek, vitamínů a minerálů, obsahu extraktu. Listy Myrty mají stimulující, regenerační účinek. Červené hrozny jsou známé pro své uklidňující, odlehčující a uklidňující vlastnosti.

Složení:

AQUA (VODA), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SLADKÝ MĚSÍC) OLEJ, ETHYLHEXYL PALMITÁT, ETHYLHEXYL STEARÁT, CETYL ALKOHOL, KAPRYLIC / KAPRICKÝ KYSELIN, KAPITOLKVIER, KAPITOLKVIER, 18 TRIGLYCERIDY, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OVOCE * OLEJ, UNDECANE, KYSELINA STEAROVÁ, TRIDECANE, VITIS VINIFERA OVOCE * EXTRAKT, SODNÝ LAUROYL GLUTAMÁT, DICAPRYLYLETHER, MYRTUS COMMUNIS LEAFUS sitosterol, DIMETHYLMETHOXY chromanol SQUALENE ** palmitoyl oligopeptid-78, palmitoyl Heptapeptidový-27, palmitoyl oktapeptid-24, polyvinylalkohol, VODA (aroma), ETHYLHEXYLGLYCERIN, kyselinou citrónovou sodík benzoát, sorbát draselný, kyselina mléčná kyselina / glykolová kyselina KOPOLYMÉR, DEHYDROACETÁT SODNÝ, KARBOMÉR, ŠESTIHEIN, CINNAMAL, LIMONEN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

* z ekologického zemědělství

** rostlinný původ

Všechny produkty That´so inovativní přírody obsahují termální vodu s remineralizačním a regeneračním účinkem.

chat Komentáře (0)