Micro Tubes Nejsou zde žádné produkty

Micro Tubes

Micro Tubes

Příslušenství
pro
Micro Tubes
  Kurz
prodlužování
Micro Tubes

Micro Tubes - prodlužování vlasů trubičkami

Tato metoda představuje prodlužování vlasů s pomocí miniaturních plastových trubiček. Technika Microtubes se provádí za tepla se speciálními kleštěmi, které mají možnost regulace teploty. Cop vlasů určených k prodloužení je rozpramínkován a každý jednotlivý pramínek je k vlasům klientky je přichycen trubičkou, která se vlivem tepla smrští a utáhne. Na pramínku se předem vytvoří malý šetrný uzlík, který následně zabrání případnému sklouznutí trubičky. Takto připravený pramínek je protažen trubičkou, do které se vloží také pramen nastavovaných vlasů. Pomocí speciálních horkých kleští se trubička zahřeje a smrští. Tuto metodu rozhodně nedoporučujeme klientkám s velmi jemnými a řídkými vlasy, ve kterých by mohly být trubičky znatelné. Nevýhodou je, podobně jako u metody micro ring a nano ring, že při nešetrném zacházení může dojít k sejmutí spojů kartáčem nebo k častému vypadávání vlasů. Oproti těmto metodám však nezatěžujete vlasy kovem, trubičky jsou z plastu a alergická reakce se po nich objeví opravdu jen v opravdu vyjímečných případech.

Pro ty, kdo by chtěli tuto metodu ovládat a nabízet ve svém salonu, poskytujeme profesionální kurz. Dále nabízíme i řadu dalších kurzů na rozmanité metody prodlužování vlasů (např. vlasové pásky, extendmagic, micro ring...). 

Pro Váš snadný začátek nabízíme za výhodnou cenu sadu pro metodu micro tubes, která obsahuje vše, co budete při této metodě potřebovat. Můžete si u nás rovněž zakoupit veškeré příslušenství jednotlivě. Stejně tak si jistě vyberete z naší nabídky vysoce kvalitního vlasového materiálu, který nabízíme v kategooriích středoevropské a východoevropské.

Výhody:

  • drobné spoje
  • spoje nejsou z kovu - pohodlnější na nošení, nepřetrhávají vlasy, bez alergických reakcí na kov
  • snadná reaplikace