Vitamíny na vlasy Nejsou zde žádné produkty

Vitamíny na vlasy

Vitamíny na vlasy

Jsou vaše vlasy slabé, lámavé a bez života? Potom potřebují důkladnou výživu, se kterou je nejlepší začít zevnitř. Vlasové vitamíny pro růst vlasů Hairfinity obsahují náš exkluzivní CAPILSANA® Complex, speciální směs účinných látek, která byla zkombinována tak, aby vlasům dodala komplexní přísun živin a látek, které pro rychlejší růst a celkovou...

Jsou vaše vlasy slabé, lámavé a bez života? Potom potřebují důkladnou výživu, se kterou je nejlepší začít zevnitř. Vlasové vitamíny pro růst vlasů Hairfinity obsahují náš exkluzivní CAPILSANA® Complex, speciální směs účinných látek, která byla zkombinována tak, aby vlasům dodala komplexní přísun živin a látek, které pro rychlejší růst a celkovou vitalitu potřebují. Toto jedinečné složení v sobě zahrnuje niacin podporující správnou cirkulaci krve ve vlasové pokožce, kyselinu pantotenovou zajišťující silnější vlasové folikuly, vitamín B12, který podporuje stávající růst vlasů, produkci keratinu a zvyšuje vlasovou elasticitu a dále vitamíny A a D, které díky svým antioxidačním účinkům napomáhají ke zdravejším vlasům a pokožce hlavy.

                                     

Výsledky čítající silnější, pružnější, hustší a delší vlasy uvidíte již po několika málo týdnech. Pokud vás navíc trápí konkrétní problém v podobě matných, řídkých, namáhaných či poškozených vlasů, doporučujeme Vám tuto základní vlasovou kúru doplnit i o speciální vitamíny na vlasy Hairfinity, které cíleně pomáhají bojovat proti těmto nedostatkům.

ZOBRAZIT POPIS ↴