HAIRFINITY Hair Vitamins Vitamíny na vlasy - pro růst vlasů - 1 měsíc

HV-1M-R

Nové

Vlasové vitamíny Hairfinity byly vytvořeny tak, aby vlasům dodaly potřebnou výživu zevnitř. Každá kapsle obsahuje speciální kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdravé, dlouhé a silné vlasy

Více informací

ZATÍM NELZE ZAKOUPIT

890 Kč

                                         


HAIRFINITY Hair Vitamins – Vitamíny na vlasy – pro růst vlasů na 1 měsíc

Vlasové vitamíny Hairfinity byly vytvořeny tak, aby vlasům dodaly potřebnou výživu zevnitř. Každá kapsle obsahuje speciální kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdravé, dlouhé a silné vlasy. Mezi účinné látky patří také náš exkluzivní Capilsana® Complex – směs aminokyselin hydrolyzovaného kolagenu, MSM, přesličky a kyseliny křemičité.

Další účinné látky:

Vitamíny A a D, které díky svým antioxidačním účinkům napomáhají ke zdravejším vlasům a pokožce hlavy.*
Niacin podporující správnou cirkulaci krve ve vlasové pokožce.*
Kyselina pantotenová zajišťující silnější vlasové folikuly.*
Vitamín B12, který podporuje stávající růst vlasů, produkci keratinu a zvyšuje vlasovou elasticitu.*
Mezi další složky patří: Vitamín B1, B2, B6, C, kyselina listová a vápník.

Vhodné pro všechny typy vlasů.

Doplněk stravy s vitamíny, vápníkem, methylsulfonylmethanem (MSM) (34%), hráškovým proteinem (11%) a přesličkou rolní (1%).

Složení: Methylsulfonylmethan (MSM), uhličitan vápenatý, hráškový protein v prášku, leštící látka: Hydroxypropyl methylcelulosa (obal kapsle), Dpantothenát, vápník (vitamín B5), kyselina L-askorbová (vitamín C), bylinný výtažek z přesličky rolní (nosič: Maltodextrin), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, Niacin (vitamín B3), Riboflavin (vitamín B2), Thiamin Hydrochlorid (vitamín B1), Pyridoxin Hydrochlorid (vitamín B6), Biotin (vitamín B7), Retinyl Palmitate (vitamín A), Folát (kyselina listová) (vitamín B9), Kyanokobalamin (vitamín B12), Ergocalciferol (vitamín D).

Doporučené dávkování: Dospělí užívají dvě (2) kapsle denně s jídlem. Nutné užívat v rámci zdravého životního stylu, nikoli jako náhradu pestré a vyvážené stravy.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nepoužívejte, pokud je ochranná fólie poškozena. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento přípravek užívat.

Tato tvrzení nebyla ohodnocena Státním ústavem pro kontrolu léčiv a potravin, protože produkt není určen k diagnostice, léčbě a prevenci nemocí. 

*Biotin přispivá k udržení normalního stavu vlasů

**Denní referenční hodnoty příjmu. Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)

Hmotnost obsahu: 25,6 g

Známka 
Klára 2020-05-13

Dobrý

Vlasy nepřestávají padat, ale vidím, že nové rostou a jsou vitálnější! Takže asi funguje

Známka 
Helcová 2020-04-29

3 měsíční kůra

Objednala jsem si balení na tři měsíce a pozoruji změny. Vlásky mám viditelně lepší a nové rostou :-)

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

HAIRFINITY Hair Vitamins Vitamíny na vlasy - pro růst vlasů - 1 měsíc

HAIRFINITY Hair Vitamins Vitamíny na vlasy - pro růst vlasů - 1 měsíc

Vlasové vitamíny Hairfinity byly vytvořeny tak, aby vlasům dodaly potřebnou výživu zevnitř. Každá kapsle obsahuje speciální kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdravé, dlouhé a silné vlasy

Napsat recenzi

FAQ

V čem se vitamíny Hairfinity liší od jiných přípravků pro růst vlasů?

Produkty značky Hairfinity působí zevnitř ven a dodávají vašim vlasům všechnu výživu, kterou potřebují. Náš exkluzivní CAPILSANA® COMPLEX vlasy obohacuje díky svému obsahu základních stavebních kamenů, mezi které patří posilující aminokyseliny v hydrolyzovaném kolagenu, síru obsahující MSM pro vlasovou vitalitu a vlasy obnovující přeslička s křemíkem. Tato účinná kombinace podporuje růst silnějších, bohatších vlasů zevnitř ven.
Jsme si vědomi toho, stav vlasů může být ovlivněn mnoha různými faktory a nikdy nebudeme schopni najít jedno jediné řešení, které bude vyhovat všem bez rozdílu. S vlasovými vitamíny Hairfinity však můžete vašim vlasům dopomoci k dosažení té nejlepší možné kondice.

 

Je pro správné fungování vitamínů nutné užívat pouze vitamíny, které mi byly v rámci Vlasového plánu doporučeny?

Není to nutné. Vlasové vitamíny Hairfinity byly speciálně vytvořeny tak, aby vašim vlasům poskytly veškerou výživu, kterou potřebují. Naše vitamíny obsahují látky, které účinkují uvnitř organismu a posilují tak vlasovou vitalitu zevnitř. 

 

Jak vlasové vitamíny Hairfinity fungují?

Vitamíny na vlasy Hairfinity obsahují specifické vyživující látky, které vlasy posilují zevnitř a dodávají jim lesk. Součástí vitamínů Hairfinity je biotin, který vlasy ozdravuje. Vedle biotinu vitamíny Hairfinity obsahují také další účinné látky, mezi které patří i vitamíny A, C a D, B-komplex a náš exkluzivní Capilsana Complex, jehož součástí je MSM, hydrolyzovaný kolagen a extrakt z přesličky. Všechny látky obsažené v produktech Hairfinity společně poskytují řešení pro dosažení zdravých, krásných a bohatých vlasů.

 

Ovlivní užívání vitamínů Hairfinity růst chloupků i na jiných částech těla?

Vlasové vitamíny Hairfinity nejsou vytvořeny tak, aby stimulovaly folikuly na jinak neochlupených částech těla. Míra ochlupení se tedy na jiných částech těla nezvýší, jelikož vitamíny Hairfinity působí pouze na již existující folikuly. Chloupky na rukou či nohách jsou naprogramovány tak, aby dorostly pouze do určité délky, jelikož mohou růst jen v rozmezí několika málo měsíců v roce.

 

Mají vitamíny Hairfinity nějaké nepříznivé vedlejší účinky?

Vitamíny na vlasy Hairfinity jsou doplňkem stravy, který splňuje FDA standardy, jsou registrované pod CPNP nebo SZÚ a neobsahuje žádná umělá léčiva. Klinické studie do současnosti neprokázaly žádné nepříznivé vedlejší účinky, které by užívání vitamínů Hairfinity mohlo způsobit. 

 

Co se stane, když vitamíny Hairfinity přestanu užívat?

Nejsou známy žádné vedlejší účinky, které by souvisely s vysazením užívání vitamínů Hairfinity.

 

Další produkty v kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: