Záruka

Vlasy k prodlužování 6 produktů.

4.9 42

Remy pásky - Ombre středně hnědá/mix světle blond

REMY vlasové pásky skvělé pro prodloužení nebo zahuštění vlasů jsou v odstínu ombre středně hnědá/mix světle blond. Pásky ProfiTape® jsou zhotoveny z asijských vlasů, které jsou živé. Vlasy nevypadávají ani se necuchají při česaní. 

Délka vlasů je 40 - 55 cm. Sed je složen z 20 ks pásek, celkem tvořících 10 spojů o váze 50 g. 

Zobrazit produkt
4.9 42

Remy pásky - Ombre světlý kaštan/mix světe béžové

Krásné a kvalitní REMY vlasy můžete mít nyní i vy. Vlasové pásky ProfiTape® jsou momentálně v doprodeji. Jsou to asijské vlasy prvotřídní kvality REMY v odstínu OMBRE světlý kaštan/mix světle baéžové. U vlasů nehrozí cuchání ani vyčesávání. Vlasy jsou rovné struktury.

20 kusů pásek celkem tvoří 10 spojů a váží 50 g. Vlasy jsou dlouhé 40 - 55 cm. 

Zobrazit produkt
4.9 42

Remy pásky - platinová extra, 50-55 cm

ProfiTape® aplikované na Remy vlasech v odstínu platinová extra. K dostání v délkách 40 - 55cm. ProfiTape® pásky jsou prošívané, tudíž nedochází k výčesu vlasů z jednotlivých spojů, jako např. u vlasů levnějšího provedení. Balení 20 ks vlasových pásek, dohromady tvořících 10 spojů o váze 50 g.

Zobrazit produkt
4.9 42

Remy pásky - přírodně popelavá

ProfiTape® vlasové pásky jsou zhotoveny z asijských vlasů, které jsou kvality REMY. Jde o tu nejlepší kvalitu, kterou si můžete pro vlasy přát. Žádné cuchání ani vypadávání vlasů.

Vlasy jsou nabízeny v odstínu přírodně popelavá a jejich délka je 40 - 55 cm. Balení má 20 ks pásek, tvořících 10 spojů o váze 50 g.

Zobrazit produkt
4.9 42

Středoevropské vlasy - červená - red, 10-15 cm

Středoevropské vlasy barvené v odstínu červená v délce od 10cm - 15cm. Evropské vlasy šetrně barvené speciální technologií Tec Italy jsou vhodné pro prodlužování vlasů metodami keratin a microring. Obsah balení je 25 pramínků. Gramáž jednoho pramene se odvíjí od zvolené délky vlasů viz. tabulka níže v popisu produktu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Středoevropské vlasy - mahagon - barvené

Pro perfektní prodloužení vlasů doporučujeme tyto nejkvalitnější středoevropské vlasy v odstínu mahagon. Vlasy se hodí pro prodloužení metodou Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Evropské vlasy se barví speciální technologií, aby byl zásah do vlasů co nejmenší a ony se tak neničily. Obsah balení je 25 pramenů. 

Zobrazit produkt