Remy pásky - Ombre světlý kaštan/mix světe béžové

3 699,00 Kč

Krásné a kvalitní REMY vlasy můžete mít nyní i vy. Vlasové pásky ProfiTape® jsou momentálně v doprodeji. Jsou to asijské vlasy prvotřídní kvality REMY v odstínu OMBRE světlý kaštan/mix světle baéžové. U vlasů nehrozí cuchání ani vyčesávání. Vlasy jsou rovné struktury.

20 kusů pásek celkem tvoří 10 spojů a váží 50 g. Vlasy jsou dlouhé 40 - 55 cm. 

Remy pásky - Ombre světlý kaštan/mix světe béžové

3 699,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Vlasy dlouhé a husté jako z pohádky vám můžou zajistit tyto vlasové pásky ProfiTape®. Jde o asijské pravé vlasy kvality REMY. Technika REMY při zpracování řadí vlasy po směru jejich přirozeného růstu, tedy od kořínků po konečky. Proto se naše asijské vlasy necuchají a dají se krásně rozčesat. Pásky jsou také prošívané, to aby nedocházelo k vypadávání vlasů při česání. REMY pásky jsou chemicky zpracovány, ale velice šetrným způsobem, aby se nepoškodila struktura vlasu. Pokud chcete zdravé vlasy s dlouhou životností, dopřejte jim správnou vlasovou péči. Životnost vlasů se odhaduje na 2 - 3 posunutí. Struktura vlasu je rovná, po umytí můžou být lehce vlnité. 

Vlasy jsou k dostání v krásném odstínu ombre světlý kaštan/mix světle béžové. Délka vlasů je 40 - 55 cm. Obsah balení je 20 kusů vlasových pásek ProfiTape®, které celkem tvoří 10 spojů o váze 50 gramů. 

chat Komentáře (0)