Remy pásky - platinová extra

3 499,00 Kč

ProfiTape® aplikované na Remy vlasech v odstínu platinová extra. K dostání v délkách 40 - 55cm. ProfiTape® pásky jsou prošívané, tudíž nedochází k výčesu vlasů z jednotlivých spojů, jako např. u vlasů levnějšího provedení. Balení 20 ks vlasových pásek, dohromady tvořících 10 spojů o váze 50 g.

Remy pásky - platinová extra

3 499,00 Kč
Délka :
Množství :
Vyprodáno

Ideální volba pro prodloužení vlasů jsou tyto asijské vlasy ProfiTape®, jenž se vyznačují kvalitou REMY. Jsou k dostání v odstínu platinová extra, a to v délce 40 - 55 cm. 

REMY vlasy jsou asijské vlasy, které jsou seřazeny tak, aby přirozený obal vlasů směřoval pouze po směru růstu vlasů. Tyto vlasy jsou rovné, po umytí lehce přírodně vlnité. REMY jsou chemicky zpracovány šetrnějším způsobem, který neporušuje strukturu vlasu. Životnost REMY vlasů se pohybuje okolo 2 - 3 posunutí, vše záleží na péči, kterou vlasům dopřejete. Pásky jsou prošívané, takže nehrozí vyčesávání vlasů, může tomu tak být u pásek levnějšího provedení. Sada je složena z 20 kusů vlasových pásek, které celkem tvoří 10 spojů o váze 50 g.

chat Komentáře (0)