Clip In vlasy syntetické - Japonský kanekalon 140 g 60-65 cm odstín 22

1 499,00 Kč

Krásné prodloužení a také zahuštění zásluhou japonského kanekalonu. Jde o syntetické vlasy, které můžete tepelně upravovat. Vlasy jsou nabízeny v odstínu světlá blond 22. Vlasy váží 140 g a jsou dlouhé 60 - 65 cm. 

Clip In vlasy syntetické - Japonský kanekalon 140 g 60-65 cm odstín 22

1 499,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

100% japonský kanekalon, který nabízí společnost ProfiBeauty garantuje perfektní prodloužení a zároveň zahuštění vlasů. Jsou to syntetické vlasy, kterým nikdy nedojde lesk. Konečky se netřepí, barva neztrácí a sluníčko je nevyšusuje. Takové jsou rozdíly oproti živým vlasům. Vlasy jsou přidělány na klipech. Proto nemusíte chodit do žádných salónů, ale výsledek máte z domu během několika minut. Pomocí sponky stačí vlasy připevnit k vašim vlastním. Sponka má ochrannou a protiskluzovou funkci, protože je potažená silikonem. Speciální vlákno můžete tepelně zatěžovat až na 170 °C, takže lze používat jak žehlička, tak i kulma. U nás si můžete nechat vlasy zkrátit na vámi chtěnou délku. 

Sada CLIP IN vlasů obsahuje čtyři pásy, široké 10 cm, kde každý je spojen dvěma klipy a dva vlasové pásy o šířce 16 cm, kde každý je spojený jedním klipem. 

Specifikace

Materiál: 100% japonský kanekalon

Délka: 20 "(50 cm) ve zvlněné struktuře, 24" (60 cm) po vyžehlení/natažení

Hmotnost: 140 g

Klipy: 14 clipů

Struktura: rovné

Možnost úpravy vlasů: můžou být zvlněné nebo narovnané (viz návod)

Způsob aplikace
Pokud nevíte, jak si vlasy CLIP IN aplikovat, návod naleznete v této sekci "Jak nasadit vlasy Clip In".

Péče o vlasy
Pravidelné mytí vlasů je velice důležité. Provádějte ho teplou vodou a šampónem. Vlasy nesušte, nechte je přirozeně uschnout. 

chat Komentáře (0)