Turmalínová keramická žehlička STŘEDNÍ - LED Wet & Dry

1 300,00 Kč

Bezkonkurenční výsledek po použití žehličky Loof je díky moderní, již dostupné technologie, podle které byly žehličky vyvíjeny. 

Turmalínová keramická žehlička STŘEDNÍ - LED Wet & Dry

1 300,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 3 zbývá skladem.

S výsledkem budete naprosto spokojeni, neboť jsou tyto žehličky vyráběny podle nejmodernější technologie. Vysoce kvalitní a šetrné žehličky LOOF. 

POPIS ŽEHLIČKY

  • keramická podložka, do které jsou infuzovány crystaly z turmalínu
  • digitální displej LED
  • On/Off spínač
  • snižování/zvyšování teploty
  • kabel do elektriky

POPIS TECHNOLOGIE IONIC

Žehličky loof fungují na takovém principu, že jejich záporné ionty neutralizují kladne ionty, takže je zachována hebkost a jemnost vlasů. Ono totiž kladně ionty dokáží vytvářet jednotný a roztřepený dehydratovaný povrch vlasů.

TOURMALINE

Hloubkové infračervené teplo je vytvořeno vysoce zápornou iontovou činností, kterou vydává turmalína. Silný proud vzduchu je snížen infračerveným teplem, které vysušuje vlasy z vnitřní stavby vlasu. 

KERAMICKÁ DESKA

Díky 100% keramické desce se snižuje kudrnatost vlasu, pomáhají k uzavírání vlasového kořínku a vlhkost společně s pigmentem (barvou) jsou ve vlasech zachovány. Žehličky, ktere používají PTC ohrivace a můžete si je koupit na světových trzích nezvládají vyšší teplotu a také nemají tu teplotu konstantí a přesnou jako ty kvalitní keramické. Ty vám taky rychleji vychladnou a můžete je používat častěji.

chat Komentáře (0)