Společnost ProfiBeauty Vám nabízí největší výběr vlasového materiálu ve střední Evropě s nejlepším poměrem cena/kvalita. Nejen v ČR působíme již přes deset let. a už od počátku se zaměřujeme na vlastní výrobu produktů z pravých lidských vlasů a prodej vlasů a příslušenství pro kadeřnictví. Sortiment jsme postupně rozšířili i o nabídku profesionální vlasové kosmetiky Hairfinity. ProfiBeauty s.r.o. vlastní moderní školící středisko, našimi kurzy prošlo přes 500 klientů. Rozšířili tak kvalifikaci jejich podnikání o prodlužování vlasů. Zařaďte se mezi úspěšné a nabídněte svým klientům špičkový servis a dokonalé produkty u kterých můžete garantovat spokojenost a jakost. Dokážeme Vám, že s námi budete mít konkurenční výhodu a hlavně Vaši klienti budou odcházet s úsměvem na tváři, vracet zas a znovu. A to je hlavní motto naší společnosti. Dokonalý produkt – spokojený zákazník.

Portfolio ProfiBeauty s.r.o.

                     5-zaruk.pnginformace.pngvelkoobchod.png

ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS ­ nejširší sortiment zboží pro prodlužování vlasů v ČR

Značka ProfiBeauty HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů.

Naším cílem je rozšířit tyto služby do všech kadeřnických salónů v ČR a ukázat klientům, že tato služba není nic riskantního, ale naopak velmi trendy a moderní způsob jak dosáhnout trvalé změny.

Chci se registrovat do velkoobchodu

PŘIHLÁŠKA PRO PROFESIONÁLY

V případě nejasností můžete kontaktovat naše obchodní zástupce:

PRAHA - 601 227 228

STŘEDNÍ ČECHY, MORAVA - Veronika Suchá, 702 015 307, hradecka@profibeauty.cz