Společnost ProfiBeauty Vám nabízí největší výběr vlasového materiálu ve střední evropě s nejlepším poměrem cena/kvalita. ProfiBeauty s.r.o. působí nejen v ČR již přes deset let. Naše společnost se od počátku zaměřuje na vlastní výrobu produktů z pravých lidských vlasů, prodejem vlasů a příslušenstvím pro kadeřnictví. Sortiment jsme postupně rozšířili o nabídku profesionální vlasové kosmetiky TEC ITALY. ProfiBeauty s.r.o. vlastní moderní školící středisko, našimi kurzy prošlo přes 500 klientů. Rozšířili tak kvalifikaci jejich podnikání o prodlužování vlasů. Zařaďte se mezi úspěšné a nabídněte svým klientům špičkový servis a dokonalé produkty u kterých můžete garantovat spokojenost a jakost. Dokážeme Vám, že s námi budete mít konkurenční výhodu a hlavně Vaši klienti budou odcházet s úsměvem na tváři, vracet zas a znovu. A to je hlavní motto naší společnosti. Dokonalý produkt – spokojený zákazník.

Portfolio ProfiBeauty s.r.o.

                     5-zaruk.pnginformace.pngvelkoobchod.png

ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS ­ nejširší sortiment zboží pro prodlužování vlasů v ČR

Značka ProfiBeauty HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů.

Naším cílem je rozšířit tyto služby do všech kadeřnických salónů v ČR a ukázat klientům, že tato služba není nic riskantního, ale naopak velmi trendy a moderní způsob jak dosáhnout trvalé změny.

Chci se registrovat do velkoobchodu

V případě nejasností můžete kontaktovat naše obchodní zástupce:

PRAHA - 601 227 228

STŘEDNÍ ČECHY, MORAVA - 702 015 307, hradecka@profibeauty.cz