Záruka

Extra dlouhé clip in copy 26 produktů.

Clip in copy Toužíte po účesu, který upoutá pozornost na první pohled? Pak právě pro vás máme v nabídce clip in copy. Během chvilky cop připnete na vlastní vlasy a vytvoříte si účes, který jen tak někdo nepřehlédne. Noste ho zapletený nebo rozpuštěný – fantazii se meze nekladou. Můžete ho aplikovat hned ke g Zobrazit více

Clip in copy

Toužíte po účesu, který upoutá pozornost na první pohled? Pak právě pro vás máme v nabídce clip in copy. Během chvilky cop připnete na vlastní vlasy a vytvoříte si účes, který jen tak někdo nepřehlédne.

Noste ho zapletený nebo rozpuštěný – fantazii se meze nekladou. Můžete ho aplikovat hned ke gumičce nebo ho přidat až během zaplétání. Váš cop tak bude ještě o něco delší. A kdyby vám náhodou jeden nestačil, můžete aplikovat klidně dva za sebou a vytvořit si extra dlouhý cop.

Výhody clip in copu ProfiBeauty®:

  • Připnete ho během pár minut a stačí vám k tomu jen jedna sponka.
  • Můžete ho nosit volně rozpuštěný nebo zapletený do pevného copu.
  • Clip in cop je vytvořený ze tří hlavních pramenů, aby se vám lépe zaplétal.
Zobrazit méně
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - černá jako uhel - 1

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme pro vás novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď rozpuštěné nebo zapletené. Cop nabízíme v délce 60-70 cm, 70-80 cm, 80-90 cm, 90-100 cm a 100-110 cm v odstínu černá jako uhel.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - extra béžová - 12

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 90-100 cm v odstínu extra béžová.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - středně hnědá - 4

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď rozpuštěné nebo zapletené. Cop nabízíme v délce 60-70 cm a 70-80 cm v odstínu středně hnědá.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - atypická tmavá blond - 27-3

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm v odstínu atypická tmavá blond.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - kaštanově mahagonová - 32

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 70-80 cm a v odstínu kaštanově mahagonová.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - měděný kaštan - 17

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm, 70-80 cm a 80-90 cm v odstínu měděný kaštan.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - melír - 12/613

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm a v odstínu melír 12/613.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - nejsvětlejší blond - 613

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm a 70-80 cm v odstínu nejsvětlejší blond.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - ohnivá zrz - 130

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm a v odstínu ohnivá zrz.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - písková - 18

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 70-80 cm a v odstínu písková.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - platina - 60

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 80-90 cm v odstínu platina.

Zobrazit produkt
4.9 42

Extra dlouhý clip in cop - platina extra - 24

Toužíte po něčem novém? Připravili jsme si pro vás horkou novinku a to jsou dlouhé clip-in culíky, které jsou vytvořeny z pravých středoevropský vlasů. Copy můžete nosit buď zapletené nebo rozpuštěné. Cop nabízíme v délce 60-70 cm, 70-80 cm a 80-90 cm v odstínu platina extra.

Zobrazit produkt