Záruka

SPF 9 produktů.

SPF Krásné opálení bez podrážděné a spálené pokožky je tady. Opalovací kosmetika z řady All In One od značky That’so vás ochrání před nepříznivými účinky slunečního záření, ať jste kdekoli. Spreje se jednoduše aplikují a okamžitě se vstřebají, takže se na tělo nelepí písek. Víte ale, co je nejlep Zobrazit více

SPF

Krásné opálení bez podrážděné a spálené pokožky je tady. Opalovací kosmetika z řady All In One od značky That’so vás ochrání před nepříznivými účinky slunečního záření, ať jste kdekoli. Spreje se jednoduše aplikují a okamžitě se vstřebají, takže se na tělo nelepí písek.

Víte ale, co je nejlepší? Když opalovací sprej All In One aplikujete několikrát za sebou, zvýšíte jeho SPF ochranu. Nemusíte proto pro každého člena rodiny vozit speciální sprej, všem vám stačí jen jeden. Představte si například sprej s SPF 20:

 • Po první aplikaci máte na těle skutečně ochranu SPF 20.
 • Po 3 minutách sprej nastříkejte znovu a získáte SPF 30.
 • Po další aplikaci ochranu navýšíte dokonce na SPF 50.

Výhody SPF opalovací kosmetiky That’so:

 • Chrání před UVA i UVB zářením.
 • Spreje se snadno aplikují i na hůře přístupná místa a jsou voděodolné
 • Hodí se i do tropických oblastí s vysokými teplotami.
 • Bez obav je můžou používat i těhotné a kojící ženy.
 • Obsahuje látky, které pomáhají bojovat proti stárnutí pleti.
 • Navíc krásně voní.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++

Sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne ještě silnější SPF ochrana 50++. To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 175 ml.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej pro...
 • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje blednutí tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej All...
 • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej na...
 • -276,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej na sport All In One SPF 20 30 50

SPF 20/30 * / 50 + * SPORT EXTRA DRY

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Ideální pro ty, kdo cvičí venku, ve styku s přírodou. 

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej ALL...
 • -276,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++ - cestovní balení

Cestovní sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při opakovaném nástřiku po 3 minutách bude Vaše pokožka chráněna vyšším SPF než  50++. To žádný jiný ochranný, opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 90 ml.

Zobrazit produkt
That´so opalovací pěna Pure...
 • -436,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací pěna Pure Beauty SPF 30 Active Antioxidant

Active Antioxidant SPF 30 je jemná pěna na obličej a dekolt s účinkem proti stárnutí, která zaručuje pokožce nepřetržitou a stálou ochranu před slunečními paprsky po celý rok.

Zobrazit produkt