Záruka

Paruky z pravých vlasů 21 produktů.

Paruky z pravých vlasů Naše paruky z pravých vlasů vypadají naprosto přirozeně a padnou vám jako ulité. Vyrábíme je výhradně z pravých středoevropských vlasů, které sami vykupujeme. Ručíme tedy za jejich původ i kvalitu. Jako podklad používáme moderní prodyšný tyl. Je lehoučký, neklouže a hlava se vám pod Zobrazit více

Paruky z pravých vlasů

Naše paruky z pravých vlasů vypadají naprosto přirozeně a padnou vám jako ulité. Vyrábíme  je  výhradně z pravých středoevropských vlasů, které sami vykupujeme. Ručíme tedy za jejich původ i kvalitu. Jako podklad používáme moderní prodyšný tyl. Je lehoučký, neklouže a hlava se vám pod ním nebude potit.

Paruka z pravých vlasů je pro vás ideální, pokud:

  • hledáte kvalitu bez kompromisů,
  • plánujete paruku nosit pravidelně a dlouhodobě,
  • máte zdravotní problémy, s nimiž souvisí vypadávání vlasů,
  • chcete dokonalý účes bez práce.

Ke každé paruce od nás dostanete přehlednou brožuru s informacemi, jak se o ni starat, jak ji mýt a nasazovat. Stačí dodržovat pár jednoduchých kroků a paruka vám vydrží opravdu dlouho.

Výhody nákupu paruky v ProfiBeauty®:

  • Skladem máme více než 300 paruk z pravých vlasů v různých odstínech a délkách.
  • Na výběr máte ze tří standardních velikostí, které sedí naprosté většině zákazníků.

Pokud si nevyberete, není pro nás problém vyrobit zakázkovou paruku na míru.

Zobrazit méně
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - afro - 10-15 cm, tmavě hnědá 2

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavě hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - kudrnatá- 20-25 cm, tmavý mahagon 33

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavý mahagon a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - panenské středoevropské, 70-80cm, nejsv. blond - 613, velikost M

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je nejsvětlejší blond a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - panenské středoevropské, 70-80cm, přírodně černá - 1B, velikost M

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. balayage, odrosty nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - panenské středoevropské, 80-90cm, přírod. černá - 1B, velikost M

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. balayage, odrosty nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - panenské středoevropské, 80-90cm, světlá blond - 22, velikost M

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je světlá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - panenské středoevropské, 90-100cm, nejsv. blon - 613, velikost M

Jedinečná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je nejsvětlejší blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - pixie - 5-10 cm, přírodně černá 1B

Krásná a stylová paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - pokládaná vlna - 10-15 cm, kaštanově mahagonová 32

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je kaštanově mahagonová, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - pokládaná vlna - 10-15 cm, přírodně černá 1B

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou je použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - pokládaná vlna - 10-15 cm, přírodní zrz 35

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodní zrz, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt
4.9 42

Paruka z pravých vlasů - pokládaná vlna - 10-15 cm, tmavě hnědá 2

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavě hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

Zobrazit produkt