Záruka

Zmizík nedostatků v lahvi -...
  • -436,00 Kč
4.9 42

Zmizík nedostatků v lahvi - zpevňující pěna proti celulitidě Pure Body Deep Kineticell

„Křupavá“ pěna k léčbě skvrn spolu s celulitidou. Jedinečná kombinace aktivních látek se špičkovou kosmetickou technologií, která okamžitě osvěží a povzbudí pleť. Vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
Zpevňující a vyhlazující...
  • -436,00 Kč
4.9 42

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo Pure Body Pink Angel

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo PINK ANGEL pečuje o vaši pokožku, která se díky pravidelnému používání stává sametově hladkou a pružnou. Pink Angel má navíc omlazující účinky a především aktivně působí na tukové buňky. Výsledkem je zeštíhlující efekt s dokonale vypnutou a hebkou pokožkou. 

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so samoopalovací pěna Glam Body Dark

Samoopalovací pěna na tělo pro snadné a rychlé použití. Opalovací pěna s hydratačním účinkem, která dodává bezchybnou okamžitou barvu (díky zlatému bronzovému pigmentu) s přirozeným efektem, který přetrvává po dobu 4 dnů (díky DHA). Perfektní po koupeli nebo sprše a po epilaci. Obsahuje vůni mandle, třešně a vanilky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Beauty

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení. Přirozená záře, která vydrží asi 3 dny (díky DHA) Jeho vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej All...
  • -99,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50

Progresivní sprej na opalování v suchém oleji, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. S každou aplikací po 3 minutách, se ochrana postupně zvyšuje z 20 SPF na 30 SPF až ochranu 50 SPF, které dosáhnete do 10 minut od první aplikace.

Obsah balení: 175 ml

Zobrazit produkt
That´so sprej po opalování...
  • -99,00 Kč
4.9 42

That´so sprej po opalování All In One After Sun

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

Zobrazit produkt
That´so sprchový gel po...
  • -39,00 Kč
4.9 42

That´so sprchový gel po opalování All In One

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho odpuzující účinky proti hmyzu!

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej ALL...
  • -109,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++

Sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne ještě silnější SPF ochrana 50++. To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 175 ml.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej pro...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje blednutí tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej All...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt