Záruka

Syntetické vlasové gumičky 27 produktů.

Elegantní gumičky ze syntetického vlasu, které snadno a rychle vytvoří upravený účes. Mohlo by Vás zajímat:Návod k péči o syntetické vlasy Zobrazit více

Elegantní gumičky ze syntetického vlasu, které snadno a rychle vytvoří upravený účes

Mohlo by Vás zajímat:
Návod k péči o syntetické vlasy

Zobrazit méně
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - černá jako uhel - 1

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu černá jako uhel 1. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - červená - Red

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu červená. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - extra béžová - 12

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu extra béžová 12. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 18/60

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 18/60. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 18/613

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 18/613. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 1B/30

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 1B/30. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 24/613

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 24/613. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 27/613

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 27/613. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 4/18

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 4/18. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 4/23

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 4/23. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 6/60

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 6/60. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt
4.9 42

Syntetická vlasová gumička - melír - 8/18

Syntetická vlasová gumička pro vytvoření plnějšího drdolu v odstínu melír 8/18. Připravili jsme si pro Vás horkou novinku a tou jsou vlasové gumičky, které jsou vyrobeny ze syntetických vlasů. Díky této gumičce bude Váš drdol plnější a účes tak bude vypadat celkově bohatší.

Zobrazit produkt