VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

V tuto chvíli nejsou volné žádné pracovní pozice.

V tuto chvíli jsou volné tyto pracovní pozice, zájemci zasílejte CV, fotografie a příp. motivační dopis na hr@profibeauty.cz

SPECIALISTA MARKETINGU- ProfiBeauty s.r.o.

Chtěli byste děla práci, která vás bude bavit, v příjemném prostředí a s milými kolegy? V centru Hradce Králové, u Bona Publica, v kanceláři s příjemným výhledem do hradebních teras obsazujeme pozici specialista marketingu pro e-shop s luxusní kosmetikou a produkty nejen pro kadeřníky.

Co u nás budete především dělat?

• Realizace bannerových a mailingových kampaní
• Publikace kampaní na sociálních sítích
• Spolupráce na přípravě propagačních materiálů
• Spolupráce s externí agenturou na realizaci kampaní
• Psaní článků a různých textů, příspěvků, apod.
• Pravidelné vyhodnocování metrik a zvyšování efektivity kampaní
• Monitoring trendů a konkurence, marketingové analýzy s cílem zvýšení profitu společnosti
• Další drobné marketingové aktivity

Co od Vás potřebujeme?

• Uvítáme nadšence, který umí dobře a pozitivně jednat s lidmi a rád pomůže najít optimální řešení
• Zájem o náš obor (zdraví, krása, kosmetika) a chuť se pravidelně a neustále vzdělávat
• Pozitivní myšlení a dobrou náladu
• Práci s prioritami
• Pracovitost, spolehlivost, přesnost
• Zaměření na plnění cílů
• Praxi v internetovém marketingu 1-2 roky výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

• Ohodnocení, které se odvíjí od pracovních výsledků
• První tři měsíce, než se všechno naučíte, Vás nebudeme zatěžovat měřením pracovních výsledků a finančně Vás podpoříme
• Firemní benefity:
- všechny novinky z našeho oboru máme jako první k dispozici a vy si je můžete okamžitě vyzkoušet
- nákup našich produktů za extrémně zajímavé zaměstnanecké ceny
- plat po zapracování 20.000,-Kč (čistého) + stravenky
- 20 dní dovolené
- kafeterie
- firemní akce
• S nadšením přijímáme nové nápady a inovace
• Služební telefon
• Pracovní doba od - do dohodou
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Práce v mladém a pozitivním kolektivu
• Nástup ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Komenského 264/5, Hradec Králové
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 24000 - 28000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pro naši společnost ProfiBeauty, zabývající se prodejem luxusních produktů pro kosmetické a kadeřnické salóny, hledáme vhodnou kandidátku(ta) na pozici:

Recepční salonu

Milujeme svou práci a co ty?
Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici recepční pro náš kadeřnický salon. Náš salon se kromě běžných kadeřnických služeb zabývá primárně prodlužováním vlasů, naleznete u nás ale také služby jako samoopalovací nástřik či kosmetické a maserské služby. Salon navštěvuje celá řada známých osobností a jsme špičkou v oboru.

Náplň práce:

péče o zákazníky
chod recepce
organizace práce kadeřníků včetně práce s rezervačním systémem
vedení pokladny
vyřizování a poskytování základních informací, přijímání a vyřizování telefonických hovorů
prodej přípravků
komunikace se zákazníky (osobní a telefonický i v AJ)
administrativní práce

Potřebné znalosti a dovednosti:
musí umět komunikovat s klienty ( práce s klienty vás musí bavit, recepce je srdce salonu a zákazníci to musí cítit)
měl/a bys být usměvavá a empatická ( recepční vytváří pozitivní atmosféru v salonu)
měl/a bys mít smysl pro organizaci a zodpovědnost
měl/a bys zvládat stresové situace
měl/a bys mít přehled v trendech a zájem o kadeřnický obor
měl/a bys být schopná komunikovat v angličtině
měl/a bys mít zkušenosti s prodejem (terminál, platební systém) a s prací na PC (microsoft word, email, rezervační systém)
zkušenosti s obdobnou pozicí jsou výhodou
další předpoklady: měl/a bys mít rád/a práci s čísly
minimální požadované vzdělání: Střední škola s maturitou

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr
pružná pracovní doba
přátelský kolektiv ve stabilní rodinné firmě
nápoje zdarma na pracovišti
práce v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností: blízko je metro, jezdí zde řada tramvají a snadno dojdete i na vlaková či autobusové nádraží
lidský přístup, příjemný tým, kolektiv
fashion, kadeřnické prostředí
osobní rozvoj a možnost profesního rozvoje a růstu
odměny za nadprůměrnou práci
zaměstnanecké výhody - sleva na vlasovou kosmetiku, kadeřnické služby...

Mzda: 20 000 Kč

Místo výkonu práce: Korunní 20, Praha 12000.

Kontaktní osoba: paní Nela Severová, e-mail: hr@profibeauty.cz

Typ pracovního úvazku: HPP pružná pracovní doba, případně i VPP zkrácený úvazek

Švadlena / krejčí

šití vlasových produktů (vlasové zahušťovací pásy, clip in a jiné...)
jemná a pečlivá práce s vlasy

manuální zručnost a nadšení pro ruční práce
ovládání overlockového šicího stroje
zkušenost na pozici švadleny/šičky výhodou (není podmínkou)
pečlivost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
schopnost samostatné práce
možnost pracovat na HPP

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr, případně vedlejší (záleží na dohodě)
pružná pracovní doba
Mzda: 10 000 - 15 000 Kč
Místo výkonu práce: Hradec Králové - administrativní komplex Komenium, Komenského 264

Kontaktní osoba: hr@profibeauty.cz

Typ pracovního úvazku: HPP pružná pracovní doba