Záruka

Flip in příčesky syntetické 58 produktů.

FLIP IN příčesek je zhotoven z kvalitních syntetických vlasů a velmi snadno s ním prodloužíte či celkově zahustíte svůj účes. FLIP IN vlasy jsou nejnovější způsob prodlužování vlasů současnosti. Nemusíte navštěvovat kadeřnický salon, stačí si vyšetřit dvě minuty svého času. FLIP IN jsou vlasy, které js Zobrazit více

FLIP IN příčesek je zhotoven z kvalitních syntetických vlasů a velmi snadno s ním prodloužíte či celkově zahustíte svůj účes.

FLIP IN vlasy jsou nejnovější způsob prodlužování vlasů současnosti. Nemusíte navštěvovat kadeřnický salon, stačí si vyšetřit dvě minuty svého času. FLIP IN jsou vlasy, které jsou upevněné na gumičce, kterou pak jednoduše navléknete na svou hlavu. Přes vršek gumičky přehodíte vlasy a nikdo nic nepozná. Gumička je odolná, pružná, netlačí a silikonový povrch zabraňuje klouzání.

Mohlo by Vás zajímat: Návod k péči o syntetické vlasy

Zobrazit méně
4.9 42

Syntetické Flip in vlasy rovné - kaštanově mahagonová - 32

FLIP IN příčesek je zhotoven z kvalitních syntetických vlasů a velmi snadno s ním prodloužíte či celkově zahustíte svůj účes. Tento vlasový doplněk nabízíme v délce: 40 cm, odstín kaštanově mahagonová 32. 

Zobrazit produkt