Na zobrazené siluetě níže vidíte délky vlasů zákaznice, která měří cca 175 cm. Pokud jste vyšší, délka se adekvátně zkrátí. Pokud jste nižší, délka vlasů se naopak prodlouží. Především pozor u zákaznic např. vysokých 150 cm, délka 50-55 cm se rázem stává takovou jako zaznamenávásilueta s  60-65 cm dlouhými vlasy. I na délce záleží. Nekupujte zbytečně dlouhé vlasy, abyste nemusela tolik zkracovat. Rádi vám poradíme přes email nebo osobně na naší prodejně.

JAK VYBRAT TU SPRÁVNOU DÉLKU?

a) pokud má zákazník vlasy kratší než 10 cm – nikdy neprodlužujeme více než o 20-30 cm 

b) pokud má zákazník mikádo a vlasy pouze po ramena – nedoporučujeme prodlužovat delší vlasy než 50 cm, prodloužení by nevypadalo přirozeně 

c) ostatní délky jsou vhodné pro zákaznice, které si zakoupí minimálně 150 g vlasů

Délky lze míchat! 

Můžeme zvolit rovnou i několik délek, abychom při konečném stříhání nemuseli příliš vlasy prostříhávat. Vše záleží na délce vlastních vlasů. Různé délky vrstvíme na sebe.

Například: Zákazník s deseti centimetrovými vlasy bude mít v hlavní řadě délku pouze 20 cm, řada pod ní bude mít 30 cm, další řada 40 cm atd.


JAKOU STRUKTURU VLASŮ VYBRAT?

Na našem eshopu naleznete hned několik struktur vlasů, od zcela rovných po kudrnaté, a to vše v paletě 30 odstínů. Připravili jsme pro vás vizualizaci struktur, ze kterých lze perfektně určit tu pravou právě pro vás. 

Vlnité vlasy měříme plně natáhnuté, 50 cm v rovných jsou delší než u kudrnatých. 

Pokud tedy chcete dlouhé prstýnky až do půlky zad, vybírejte z kategorie 60-65 cm.