Záruka

4.9 42

Culík - ponytail - melír písková/platina extra- melír 18/24, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu melír písková/platina extra mají kvalitu REMY. Culík nabízíme v délce 35 cm.

Zobrazit produkt
4.9 42

Culík - ponytail - melír přírodně popelavá/nejsvětlejší blond - 9/613, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu přírodně popelavá/nejsvětlejší blond mají kvalitu REMY. 

Zobrazit produkt
4.9 42

Culík - ponytail - ombre středně hnědá/písková - 4/18, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu ombre středně hnědá/písková mají kvalitu REMY. 

Zobrazit produkt
4.9 42

Culík - ponytail - ombre světle hnědá/béžová - 8/14, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu ombre světle hnědá/béžová mají kvalitu REMY. 

Zobrazit produkt
4.9 42

Culík - ponytail - ombre tmavě hnědá/světlý kaštan - 2/6, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu ombre tmavě hnědá/světlý kaštan mají kvalitu REMY. 

Zobrazit produkt