Záruka

Příčesky, ofiny 26 produktů.

Clip in ofiny Uvažujete někdy o tom, jak byste vypadala v ofině? Abyste to zjistila, nemusíte se hned pouštět do radikálního střihu. Vyzkoušejte místo toho clip in ofinu neboli vlasovou korunku. Jednou můžete vyrazit v ofině, podruhé v patce a potřetí s odhaleným čelem. Všechny clip in ofiny se vyrábí z pravých vlas Zobrazit více

Clip in ofiny

Uvažujete někdy o tom, jak byste vypadala v ofině? Abyste to zjistila, nemusíte se hned pouštět do radikálního střihu. Vyzkoušejte místo toho clip in ofinu neboli vlasovou korunku. Jednou můžete vyrazit v ofině, podruhé v patce a potřetí s odhaleným čelem.

Všechny clip in ofiny se vyrábí z pravých vlasů, které jsou sponkami připevněné k jemné síťce. Díky tomu jsou velmi příjemné na nošení a vydrží na hlavě celý den. Pro přirozený efekt ofinu vyžehlete a zlehka překryjte vlastními vlasy.

Zobrazit méně
4.9 42

Culík - ponytail - melír písková/platina extra- melír 18/24, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu melír písková/platina extra mají kvalitu REMY. Culík nabízíme v délce 35 cm.

Zobrazit produkt