Příslušenství pro metodu 

keratin za tepla

 

Kurz prodlužování metodou

keratin za tepla

 

Spolupráce a velkoobchodKeratin za tepla 

nejoblíbenější metoda v prodlužování vlasů

Metoda keratin za tepla, při které jsou k vlastním vlasům prodloužené vlasy aplikovány pomocí keratinových spojů, je stále velice populární, ačkoli dává nyní mnoho žen přednost její šetrnější variantě, a to keratinu za studena. Jednotlivé vlasové prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky. Tento keratinový konec je přiložen k vlasům klientky a roztaven speciálními tavicími kleštěmi, které jsou zahřáté na teplotu okolo 150 - 200° C. Aby nedošlo k popálení pokožky na hlavě klientky, používají se při aplikaci ochranné plastové terčíky. Za pomocí kleští jsou pak jednotlivé prameny na pevno připevněny. Výsledné spoje jsou velmi malé, měly by ideálně dosahovat velikosti maximálně 1 cm. V minulosti se připravovaly spoje pouze kulatého tvaru, nyní se spíše pracuje s plochými spoji, které jsou nenápadné a jsou pohodlnější při nošení (zejména při spánku). Nevýhodou je, že samotná aplikace trvá dlouho, při precizní práci může trvat až 3 hodiny. K prodlužování touto metodou existuje velké množství keratinového materiálu, my upřednostňujeme keratin italský. 

                         

Sundavací nebo reaplikační proces probíhá tak, že jsou spoje odděleny od vlasů za pomoci speciálního gelového odstraňovače. Abyste předešli tomu, že se vám rozteklý keratin přilepí na prsty, doporučujeme používat gumové ochranné náprstky. Nevýhodou keratinu ovšem také je, že při reaplikaci musí být konce vlasů se zbytkem keratinu odstřiženy a tím se zkracuje délka pramenů. Klientky si tak musejí častěji kupovat nové vlasy. Vlasy s keratinovými spoji vyžadují speciální péči. Jako každé prodloužené vlasy by měly být ošetřovány kosmetikou bez silikonů. Přímo u nás si můžete vybrat ze široké nabídky produktů značky Hairfinity, které jsou zárukou špičkové profesionální péče o prodloužené vlasy. Dále by se vlasy měly česat speciálními kartáči, které nevytrhávají jednotlivé vlasy z pramenů. Dejte pozor na to, abyste při úpravě vlasů nezahřívali žehličkou či kulmou spoje, mohly by se tak roztavit a povolit. Keratinovým spojům byste se měli vyhnout i při nanášení kondicionérů nebo vlasových masek, aby nedošlo k jejich poškození. 

Keratin lze aplikovat dvojím způsobem, a to buď metodou za tepla nebo za studena. Již zmiňovaná metoda za studena nezatěžuje vlasy příliš vysokou teplotou a díky tomu je šetrnější. Keratin za studena je znám také pod označením prodlužování ultrazvukem, neboť se při aplikaci místo vysoké teploty používají ultrazvukové vlny

Jestliže byste rádi ve svém salonu provozovali prodlužování vlasů metodou keratin za tepla, přihlašte se na náš kurz, kde Vás vše naučíme. Případně si můžete vybrat i z jiných metod, na které Vás též rádi proškolíme. Po absolvování kurzů jsme ochotni Vám podat pomocnou ruku a v případě, že od nás budete odebírat také vlasový materiál, budeme Vás propagovat na připravované mapce, která bude zobrazovat námi doporučené salony.

Po absolvování kurzu jistě oceníte výhodnou sadu pro prodlužování vlasů metodou keratin za tepla, v níž naleznete veškeré příslušenství, které je pro tuto metodu potřebné. Eventuálně si jej můžete zakoupit jednotlivě zde

Výhody:

 • spoje jsou pevné, drobné, lehké
 • ale přesto velice odolné
 • do dalšího posunutí vydrží až 12 týdnů
 • ploché spoje (oproti kulatým) netlačí při spánku
 • spoje jsou téměř neviditelné i při nošení culíků

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATIN ZA TEPLA

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 900 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

 • kleště Profi s regulací teploty až na 220 stupňů
 • italský keratin granulát čirý 100 gramů
 • uhlazující kleště na tvorbu plochých spojů - velký spoj
 • multifuknční velké kovové kleště
 • odstraňovací roztok na spoje
 • ochranné terčíky
 • kovový odkládací stojánek

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ