Záruka

Kanekalonové copy 39 produktů.

Dlouhé, různobarevné copy ze specifického syntetického materiálu, určené k zaplétání a dotváření vlastního účesu. Ať už na koncert, festival či na každodenní nošení. Mohlo by Vás zajímat: Návod k péči o syntetické vlasy Zobrazit více

Dlouhé, různobarevné copy ze specifického syntetického materiálu, určené k zaplétání a dotváření vlastního účesu. Ať už na koncert, festival či na každodenní nošení. 

Mohlo by Vás zajímat: 
Návod k péči o syntetické vlasy

Zobrazit méně
4.9 42

Cop kanekalon - ombre 8/White

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre 8/White.

Zobrazit produkt
4.9 42

Cop kanekalon - ombre Black/Grape/Grey

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre Black/Grape/Grey.

Zobrazit produkt
4.9 42

Cop kanekalon - ombre Black/Purple

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre Black/Purple.

Zobrazit produkt
4.9 42

Cop kanekalon - ombre Black/Silver

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre Black/Silver.

Zobrazit produkt
4.9 42

Cop kanekalon - ombre Burgundy/Pink

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre Burgundy/Pink.

Zobrazit produkt