O nás Nejsou zde žádné produkty

O nás

O nás

Společnost ProfiBeauty působí na trhu od roku 2007. Od samého začátku jsme se specializovali výhradně na výkup surových vlasů - nejen v ČR - a tyto vlasy se postupně naučili zpracovat na produkty, které jsou dle nás, ty nejlepší na světě. Od založení naší společnosti objem zpracovaných a dodaných vlasů dynamicky narůstá. To nám umožňuje neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naši nabídku. Doplňujeme nové módní odstíny a zařazujeme nové, lepší, atraktivní a inovativní produkty. Mezi ně patří například Středoevropské CLIP IN vlasy, které nabízíme exkluzivně jako jediní na trhu v EU. Jedná se o produkt vlastní výroby, vlasový materál ručně třídíme a zpracováváme v nejvyšší možné kvalitě.

Zpracováváme a dodáváme nejkvalitnější lidské vlasy původem pouze z Evropy a tyto evropské vlasy dělíme do 2 kategorií a to Středoevropské a Východoevropské. Liší se pouze svou strukturou, nikoli kvalitou. Veškeré vlasové zboží je špičkové kvality, kterou garantujeme. Východoevropské a středoevropské vlasy pro Vás pečlivě vybíráme cop po copu. Tyto vlasy jsou vhodné k výrobě parukClip In vlasů, avšak z převážné části se používají k prodlužování vlasů metodami keratin, vlasových pásek,vlasových třásní, MicroTubes, NanoRing, MicroRing atd. Na všechny metody aplikace vlasů k prodloužení či zahuštění nabízíme profesionální kurzy a školení.

JSME PŘEPRODEJCI NEBO  VÝROBCI?
Veškeré, námi nabízené, zboží je vyrobeno na zakázku od selekce vlasů, barvení vlasů dle palety/aktuální kolekce po přípravu na nezničitelné produkty jako jsou vlasové pásky a další
Nabízíme možnost výroby nových kolekcí a výrobků pro eshopy s konkurence schopnými cenami. Vyrobíme cokoli z vlasů v jakýchkoli rozměrech, gramážích či odstínech. Naší chloubou jsou produkty z nebarvených středoevropských vlasů. Tyto nabízíme jako jediní na světě. Unikátním produktem jsou panenské, nebarvené vlasové pásky, které nejsou k dostání nikde jinde.

Z vlastních vlasů vyrábíme produkty pro:
VELKOOBCHODNÍ KLIENTELU
a) kadeřníky
b) provozovatele obchodů a eshopů
c) vlásenkáře
d) vizážižisty

a
KONCOVÉ KLIENTY
a) hledající prodloužení vlasů
b) hledající zahuštění vlasů
c) hledající kvalitní paruky a jiné vlasové náhrady

Od samých začátků jsme cílili na kvalitní produkt od selektivní kvality vlasů až po nejlepší možné zpracování - od pramínkování jednotlivých pramenů po špičkově napoutkované paruky a jiné vlasové náhrady. 

Našim partnerům nabízíme možnost výhodné spolupráce,budujeme síť partnerských salonů s garantovanou kvalitou vlasů a zárukou na veškeré služby i materiál. Misí tohoto projektu je nabízet produkty a služby na nejvyšší úrovni, kde zákaznice skutečně cítí rozdíl a proto se rády vrací.

Dokážeme uspokojit i nejnáročnější klientelu, o čemž svědčí naše úspěšná spolupráce s uznávanými kadeřníky v ČR i Evropě. V současnosné době je společnost ProfiBeauty předním dodavatelem středoevropských vlasů v rámci EU.


Co ProfiBeauty nabízí?

ZBOŽÍ:

prodej pravých lidských vlasů: středoevropské vlasy a východoevropské vlasy
prodej profesionálního příslušenství k prodlužování vlasů
prodej profesionálního příslušenství pro vlásenkáře
prodej speciální vlasové kosmetiky, která je vhodná pro prodloužené vlasy
prodej kadeřnické techniky a vybavení (kulmy, žehličky, cvičné hlavy apod.)
prodej kadeřnických potřeb
prodej samoopalovací kosmetiky značky That'so

KURZY A ŠKOLENÍ:

✓ prodlužování vlasů metodou keratin za tepla
✓ prodlužování vlasů metodou keratin za studena
✓ prodlužování vlasů metodou vlasových pásek
✓ prodlužování vlasů metodou MicroRing
✓ prodlužování vlasů metodou NanoRing
✓ prodlužování vlasů metodou vlasových třásní/weftů
techniky samoopalovacího nástřiku značky That'so

SLUŽBY:

precizní pramínkování/příprava zakoupených pramenů
barvení vlasů do požadovaného odstínu
✓ prodlužování vlasů, prodloužení vlasů či zahuštění vlasů v partnerských salonech


Jsme profesionálové ve svém oboru a spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě.Společnost ProfiBeauty jako jediný dodavatel vlasů v ČR
nakupuje vlasy od dodavatelů/výkupců vlasů výhradně z EU s certifikátem původu a CE.
To zaručuje nejen zdravotní nezávadnost barev použitých na vlasech,
ale také maximální kvalitu vlasů ve všech kategoriích!

certifikatcertifikat EXTEND MAGIC

Spolupracujeme s: Katalog obchodů