ProfiBeauty HAIR ACADEMY 

Vykročte správným směrem, zahajte Vaše podnikání tím, že získáte potřebné zkušenosti, na kterých budete moci dále stavět.


Ceník kurzů, vzdělání a workshopů

EXPERTNÍ METODY PRODLUŽOVÁNÍ / VEDOUCÍ WORKSHOPU                            CENA ŠKOLENÍ  S PŘÍSLUŠENSTVÍM* CENA ŠKOLENÍ BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ
       VLASOVÉ PÁSKY PROFIBEAUTY® / Veronika Suchá, Marina Myroniuk                             14 500 Kč  5 900 Kč
       ULTRASONIC® - KERATIN ZA STUDENA / Veronika Suchá, Marina Myroniuk 49 900 Kč nelze zakoupit
KLASICKÉ METODY PRODLUŽOVÁNÍ / VEDOUCÍ WORKSHOPU  
       KERATIN ZA TEPLA / Veronika Suchá 14 500 Kč  5 900 Kč
       MICRO RING / Veronika Suchá 14 500 Kč  5 900 Kč
       NANO RING / Veronika Suchá 14 500 Kč  5 900 Kč

                            * Varianta kurzu s příslušenstvím obsahuje velkou zlatou sadu k prodlužování vlasů v hodnotě 14 499 Kč a cena školení je v ceně sady obsažena za 1Kč. 

OBJEDNAT SE NA KURZ


       

Chcete být v oblasti prodlužování vlasů úspěšní a něčím vyjímeční?

Absolvujte naše profesionální kurzy a semináře na prodlužování nebo zahušťování vlasů a úspěšnost vám můžeme garantovat!

Naučíte se světoznámé metody prodlužování vlasů od předních specialistů v oboru. Garantujeme Vám, že po absolvování kurzů prodlužování a zahušťování vlasů se z Vás stanou skuteční profesionálové, kteří zajistí to hlavní - spokojenost klienta a záruku za provedenou práci. S naší podporou, školeními a vlasovým materiálem se stanete skutečným profesionálem! Za kvalitu kurzů ručí osobně Veronika Suchá, pod jejímž vedením bylo proškoleno více než 200 kadeřnických salonů po celé ČR. ProfiBeauty Hair Academy garantuje 100% úspěch! Jsme ochotni Vám pomoci na Vaší cestě za profesionálním prodlužováním a zahušťováním vlasů. Budeme Vaším průvodcem ve světě prodlužování/zahušťování vlasů a rádi se podělíme o naše „know how“.


        Sady produktů pro prodlužování (kurzy s příslušenstvím)


Srovnání metod prodlužování vlasů

Pokud váháte nad výběrem vhodné metody prodlužování vlasů, jistě Vám pomůže náš článek porovnávající všechny známé metody prodlužování vlasů.


Výhody absolvování našich kurzů

individuální přístup profesionalita a preciznost možnost sjednání individuálního termínu vhodné i pro začátečníky | možnost stát se součástí našeho týmu | certifikace a učební materiál | kvalitní příslušenství propagační materiály velkoobchodní sleva | sleva na další semináře, kurzy a workshopy

Důležitý je pro nás především individuální přístup ke každému z Vás a preciznost, která je klíčem k dokonalému výsledku. Proto je u nás na prvním místě, abyste se naučili techniku práce skutečně správně! Tutorial videa dostupná na YouTube opravdu nikdy nestačí! 

Školení probíhá v Praze v našem salonu ProfiBeauty na Vinohradech, kde máme k dispozici veškerý potřebný materiál a příslušenství k prodlužování /zahušťování vlasů, případně v Hradci Králové.
Pro úplné začátečníky, kteří teprve hledají místo, kde se budou moci prodlužování vlasů plně věnovat, nabízíme možnost stát se v případě oboustranného zájmu součástí našeho teamu v salonu ProfiBeauty. Můžete s námi spolupracovat formou pracovní spolupráce. V začátcích Vám rádi poradíme.

Získáte od nás certifikaciNabízíme také to nejlepší kvalitní příslušenství k danému kurzu a velkoobchodní slevu (garance nejlepší ceny na trhu) na vlasový materiál k prodloužení a veškeré příslušenství nezbytné k prodlužování a zahušťování vlasů.

Samozřejmostí je poskytnutí množstevní slevy na další kurzy, semináře, doškolení, soutěže mezi absoloventy. Můžete si domluvit návštěvu salonu ProfiBeauty s klientkou a na místě pro ni vybrat vlasy s naší pomocí.


Nabídka spolupráce

  • Po úspěšném absolvování kurzu Vám můžene nabídnout spolupráci.
  • Jsme na trhu již od roku 2007, máme tak v oboru jméno a stálou klientelu.
  • Vaši práci můžeme propagovat na našich sociálních sítích, které mají dosah 850 tisíc koncových zákazníků.
  • Dále vaši práci můžeme propagovat na našem webu - podle volby metody se klientům zobrazí salony, jež doporučujeme.
  • Jde nám opravdu o VZÁJEMNOU spolupráci, to znamená: My Vás naučíme danou metodu na kurzu, po jehož absolvování obdržíte certifikát dokládající Vaši profesionální úroveň ovládání této metody. -Vy za to od nás budete odebírat vlasový materiál, abychom skutečně mohli ručit za profesionalitu, ale i kvalitu propagovaného salonu/kadeřnictví.
REGISTRACE DO VELKOOBCHODU 


**Kurzy probíhají v Korunní 20, Praha - Vinohrady ve firmě ProfiBeauty s.r.o.  Na všech kurzech a workshopech je zajištěno občerstvení. Pro všechny kurzy zajišťujeme modelku, je možné mít i svou vlastní modelku, výběr vlasů pro modelku sjednáte s obchodní zástupkyní Barborou Slováčkovou - servis@profibeauty.cz a telefon: 702 015 307 (Po skončení školení obdržíte velkoobchodní ceníky, certifikáty a další informace k produktům.) 
Zrušení termínu minimálně 48 hodin předem, jinak uhrazené kurzovné bez náhrady propadá.